У Львові прокладуть нову трамвайну колію

21:13 24 січня 2020 р.

  • 0

Трамвай довезе до вулиці Мазепи.

Виконавчий комітет підтримав рішення «Про надання ЛКП „Львівавтодор“ функцій замовника на проектування, будівництво та реконструкцію об’єктів дорожнього господарства Львова». Прийнятим рішенням, зокрема, передбачено реконструкцію вул. Замарстинівської, від будинку № 130 до вул. Мазепи, з будівництвом трамвайної колії.

Відповідно до прийнятого рішення виконавчого комітету ЛКП «Львівавтодор» отримав функції замовника на проектування, будівництво та реконструкцію об’єктів:
— «Будівництво вулиці проектованої (від вул. Угорської до вул. Луганської)».
— «Реконструкція вул. Замарстинівської (від будинку № 130 до вул. Гетьмана І. Мазепи) з будівництвом трамвайної колії».
— «Реконструкція вул. Зеленої (від вул. Дж. Вашингтона до вул. Луганської)».

«Після прийняття цього рішення оголошуємо тендер на проектування. Ми вже проаналізували з Олегом Шмітом можливість організації трамвайного розвороту на перехресті з вул. Мазепи», — доповів Олександр Одинець, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.
«Це було б геніально, щоб трамвай від вул. Торф’яної міг курсувати до вул. Мазепи. Коли ми пустимо трамвай до вул. Мазепи, мешканці цього району зможуть заїхати трамваєм і на вокзал, і на Сихів. Трамваїв у нас стає більше, тому це суттєво покращить сервіс», — додав мер Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, що у четвер, 23 січня, на пленарному засіданні Львівської міської ради депутати шести фракцій звернулись до міського голови Львова Андрія Садового з вимогою скасувати нещодавно встановлений тариф на проїзд в електротранспорті.

Коментарі(0)

До теми

16:26 20 лютого 2020 р.

Департаменту ЛМР дозволили автоматично продовжувати договорів оренди землі

Сьогодні, 20 лютого, на позачерговому засіданні сесії Львівської міської ради депутати підтримали ухвалу, що стосується розмежування повноважень департаменту містобудування та має на меті спрощення адміністративних процедур під час оформлення документів на землекористування.

Рубрика: Економіка

18:24 19 лютого 2020 р.

В «АТБ» зарплата – 14 000 гривень, в «Близенько» – 4200, – ЛМР

У департаменті економічного розвитку ЛМР проаналізували сплату ПДФО найбільшими львівськими супермаркетами. Відтак, як зазначила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич, торік більшість власників мереж магазинів забезпечили своїх працівників гідною заробітною платнею.

Рубрика: Економіка

12:45 19 лютого 2020 р.

У Львівській ОДА оголосили конкурс інвестпроєктів

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації розпочинає в межах реалізації «Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області» конкурс інвестиційних проектів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу