Шукають управителя на частину нафтопродуктопроводу, раніше пов'язаного з Медведчуком

21:16 25 березня 2021 р.

Фото до новини

Агентство з розшуку та менеджменту активів прийматиме документи для участі у конкурсі до 9 квітня включно.

Агентство з розшуку та менеджменту активів оголошує про початок конкурсного відбору управителя для арештованої частини нафтопродуктопроводу «Самара – Західний напрямок», який належить ТОВ «ПрикарпатЗахідтранс».

Про це повідомляє Урядовий портал, пише Dailylviv.

Зокрема, українським компаніям пропонується позмагатися за право управляти об’єктами нерухомого майна, будівлями та спорудами, технологічними об’єктами та лінійними ділянками, безпосередньо задіяними у забезпеченні діяльності нафтопроводу, який пролягає територією Закарпатської, Львівської, Рівненської та Житомирської областей.

Керівник АРМА Віталій Сигидин повідомив, що АРМА прийматиме документи для участі у конкурсі до 9 квітня включно.

«Оскільки мова йде про стратегічно важливий об’єкт, до учасників конкурсу пред’явлено додаткові вимоги, зокрема наявність ліцензії на право провадження господарської діяльності з транспортування нафти і нафтопродуктів магістральним трубопроводом на території України, а також не менше 5 років досвіду відповідної діяльності» - зазначив очільник Агентства.

Як відомо, 23 лютого 2021 року Вищий антикорупційний суд ухвалив рішення про арешт та передачу в управління АРМА всього майна та інфраструктури стратегічного нафтопроводу. Водночас до визначення переможця конкурсу та початку ним заходів з управління арештований об’єкт перебуває на відповідальному зберіганні АТ «Укртранснафта».

РНБО постановила забрати у Медведчука нафтопродуктопровід протяжністю 1,1 тисячі кілометрів

Екссоратник Порошенка пригадав, хто шість років тому віддавав нафтопровід Медведчуку

Президент підписав указ про санкції проти лідера ОПЗЖ-кума Путіна

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів