Президент підписав указ про санкції проти лідера ОПЗЖ-кума Путіна

19:43 20 лютого 2021 р.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення рішення Ради національної безпеки і оборони про санкції проти народного депутата Віктора Медведчука. Санкції розраховані на три роки.

Про це йдеться в документі, опублікованому на сайті Офісу президента. Санкції запроваджені проти 19 юридичних осіб та 8 фізичних осіб. Серед них Віктор Медведчук та його дружина Оксана Марченко, а також кілька громадян Росії.

До санкційного списку потрапили:

Костянтин Вацьковський - громадянин Росії

Валерій Донченко - громадянин Росії

Наталя Лавренюк - громадянка України

Сергій Лісогор - громадянин Росії

Оксана Марченко - громадянка України

Олександр Маслюк - громадянин Росії

Віктор Медведчук - громадянин України

Михайло Попов - громадянин Росії

Санкції проти Медведчука передбачають блокування активів, обмеження торгових операцій, припинення виконання економічних і фінансових зобов'язань, анулювання ліцензій на користування надрами. Також заборонений транзит ресурсів територією України, виведення капіталів за кордон. Крім того, він не зможе брати участь в приватизації, інвестувати за кордон, а також розміщувати валютні цінності на рахунках за кордоном.

Крім цього, Рада національної безпеки і оборони України під головуванням президента Володимира Зеленського доручила повернути в державну власність нафтопровід "Самара - Західний напрямок". По території України проходить 1433 км нафтопроводу.

Нагадаємо, на засіданні РНБО в п'ятницю, 19 лютого, були також прийняті важливі рішення щодо загострення ситуації на Донбасі. Через секретність їх не будуть розголошувати. Також Зеленський доручив відповідним органам переглянути 5 сценаріїв щодо врегулювання на Донбасі. Ці сценарії були затверджені в грудні 2019 року.

РНБО постановила забрати у Медведчука нафтопродуктопровід протяжністю 1,1 тисячі кілометрів

dailylviv.com

До теми

22:00 24 лютого 2021 р.

Зміни до ПДР: дітей перевозитимуть по-європейськи

Уряд схвалив постанову КМУ «Про внесення змін до Правил дорожнього руху», що підвищують безпеку пересування дітей в автокріслах і вводять європейські підходи та правила перевезень.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу