Садовий назвав місце у Львові, де збудують конгресцентр, мерію, будівлю для університету, парковку тощо

19:41 10 березня 2021 р.

Мерія Львова неодноразово інформувала громаду про намір збудувати великий конгресцентр у центральній частині міста. Як повідомив мер Львова Андрій Садовий, йдеться про територію між вул. Городоцькою і вул. Шевченка біля церкви св. Анни.

Про це він нагадав сьогодні, після заяви на форумі "Україна 30" заступника голови Офісу президента Кирила Тимошенка про наміри збудувати у Львові конгресцентр.

«Ми вже неодноразово інформували громадськість про намір вибудувати великий новий конгресцентр. Це є територія за церквою Анни, де зараз розміщуються об'єкти військових. Вони, до речі, ще 5 років тому мали передати ту ділянку місту взамін на те, що ми фактично вирішили проблему КЕЧівського житла. А це дуже великі кошти місто потратило.

Має бути проведений архітектурний конкурс, і там мають бути збудовані нові будівлі. В першу чергу, це великий конгресцентр, який вечорами може працювати як концертний хол.

Також там має бути великий комплекс мистецький, де можна експонувати твори мистецтва. А ви знаєте, їх є дуже багато у львівських музеях, але дуже часто сьогоднішні реалії музею не відповідають тому, що люди хочуть побачити: нові, красиві, сучасні простори.

Також там має бути велика парковка на понад 1000 місць, тому що там якраз є схил між вул. Городоцькою і вул. Шевченка.

Також є ідея там збудувати будівлю для Національного університет ім. І. Франка, тому що у них є прекрасні музейні експонати на вул. Грушевського, але, чесно кажучи, умови, в яких ці експонати зберігаються, бажали би кращого.

От, власне, така концепція цього великого простору. Це такий розвитковий простір, який має бути окрасою для міста, для країни", — прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, раніше Садовий заявляв, що на ділянці між вул. Городоцькою і вул. Шевченка біля церкви св. Анни збудують нову львівську мерію.

П'ять нових гетто: нові депутати Львова перетворюють місто на житловий концтабір

Компанія депутата Львівської міськради збудує житловий комплекс біля стадіону "Україна"

Квартал Під Голоском: виконком додав поверхів для забудовників

ЮНЕСКО надіслала лист у МЗС про вандальну забудову історичного центру Львова

Компанія депутата Львівської міськради збудує житловий комплекс біля стадіону "Україна"

Бербека, Князевич, Марчак і Пушинський будуватимуть в історичному ареалі Львова

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу