Компанія депутата Львівської міськради збудує житловий комплекс біля стадіону "Україна"

16:55 25 лютого 2021 р.

Фото до новини

Новий житловий комплекс постане на місці критого ринку на вул. Липова Алея. У 2020 році цей детальний план території не пройшов містобудівну раду.

Компанія депутата Львівської міської ради від «Європейської солідарності», голова комісії архітектури, містобудування та розвитку територій  Олексія Різника «Актив Комплект» збудує біля стадіону «Україна» на вул. Липова Алея житловий комплекс зі спорткомплексом і дитсадком. 

Депутати ЛМР під час засідання сесії 25 лютого погодили відповідний детальний план території. Загалом за ухвалу проголосували 49 депутатів з 62 присутніх.

Про це повідомив Захід.нет.

Детальний план цієї території розробили ще у 2019 році. ДПТ передбачає, що на місці колишнього критого ринку біля стадіону «Україна» збудують житлові багатоповерхівки, в одній з яких буде вбудований дитячий садок. Кількість таких будинків не уточнюють, але загалом житлова площа становитиме 8733 м². Окрім того, тут планують збудувати спорткомплекс на 3-4 поверхи, а на перших поверхах житлових будинків будуть магазини та інші заклади громадського призначення.

Планується, що усі будинки будуть мати різну поверховість – від 3 до 9 поверхів. Згідно з ДПТ, у житловому комплексі зможе проживати близько 1200 мешканців. У цьому ЖК передбачений підземний паркінг та гостьові парковки.

Також забудовник планує встановити шумозахисні екрани для захисту від шуму зі сторони стадіону «Україна», висадити нові дерева та зберегти існуючі липи вздовж вул. Липова Алея.

За інформацією «Наших Грошей.Львів», у 2020 році цей детальний план території не пройшов містобудівну раду.

Власником компанії «Актив Комплект» є депутат Львівської міської ради від «Європейської солідарності» та голова комісії архітектури, містобудування та розвитку територій Олексій Різник. Він заявив про конфлікт інтересів щодо цього питання на засіданні сесії.

П'ять нових гетто: нові депутати Львова перетворюють місто на житловий концтабір

Львів знову візьме кредит для неефективних комунальних підприємств, якщо дозволить Міністерство фінансів

Не можна у нас забирати те, чого нема, - міський голова Львова про бюджетні кошти

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів