Не можна у нас забирати те, чого нема, - міський голова Львова про бюджетні кошти

14:11 25 лютого 2021 р.

Мер Львова Андрій Садовий запропонує депутатам міськрди звернутися до народних депутатів про внесення змін в Бюджетний кодекс.

Сьогодні на засіданні сесії Львівської міської ради прийнято ухвалу «Про затвердження звіту про виконання міського бюджету м. Львова за 2020 рік». Як доповіла Ліліана Римар, заступниця директора департаменту фінансової політики ЛМР, у зв’язку з пандемією коронавірусу виконання бюджету 2020 становить більше 93%.

Про це пресслужба Львівської міської ради повідомила DailyLviv.

«Вперше за останні декілька років доходи у нас не виконані. При плані 9 млрд 757 млн грн, у нас виконання 9 млрд 70 млн грн. Тобто по загальному фонду бюджету виконання дохідної частини становить 93,9%.

Зазначу, що за останні 5 років у нас було постійне збільшення доходів і перевиконання плану. Найкращим у нас був 2019 рік. Тому, ми врахували таку тенденцію на 2020 рік. Однак, у зв’язку з пандемією коронавірусу, цей план не виконаний повністю.

Відповідно у нас не виконаний план по видатках. Видатки виконані також на 93%. Заборгованість становить 113 млн грн по загальному фонду бюджету", — доповіла Ліліана Римар, заступниця директора департаменту фінансової політики ЛМР.

Зі свого боку, мер Львова Андрій Садовий, вкотре відзначив збитки, які несе місто через реверсну дотацію, яку забирає держава.

«Я у вівторок мав зустріч з міністром фінансів, і піднімав питання щодо нашого бюджету. Торік ми недоотримали 460 млн грн через пандемію, бо у нас їх держава забрала як реверсну дотацію вирівнювання, що не є справедливим. Але так прописаний Бюджетний кодекс. 750 млн грн хоче держава вилучити цього року. А за січень у нас було невиконання бюджету.

Тому є ініціатива внести зміни в Бюджетний кодекс. Я готую звернення всім депутатам Верховної Ради. Не можна Львів ставити заручником проблем у державі. Можливо, наступного засідання ми підготуємо звернення від сесії, бо справедливість — це фундамент урядування в державі. Не можна у нас забирати те, чого нема", — прокоментував мер.

У Львові почнуть латати дороги. З "дуйками"-сушками

У Львові покарали Львівобленерго: підняли орендну плату за землю

 

dailylviv.com

До теми

20:25 16 квітня 2021 р.

Карантин: для непродовольчих ринків і літніх майданчиків у Львові запровадили окремий режим роботи (відео)

Сьогодні, 16 квітня, на засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС прийняли рішення щодо роботи літніх майданчиків та терас за окремим протоколом. Також окремий режим роботи запровадили для непродовольчих ринків.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу