Львів знову візьме кредит для неефективних комунальних підприємств, якщо дозволить Міністерство фінансів

14:50 25 лютого 2021 р.

Депутати погодили участь Львівської міської ради у Програмі підтримки муніципалітетів України в рамках надзвичайного “Пакету солідарності“ Європейського банку реконструкції та розвитку для протидії наслідків поширення вірусної інфекції COVID-19 у м. Львові.

Внаслідок поширення COVID-19 та запровадження карантинних обмежень міський бюджет Львова та міські комунальні підприємства зазнали значних фінансових втрат. Європейський банк реконструкції та розвитку схвалив надзвичайний «Пакет солідарності» і 1 млрд євро для забезпечення фінансової стабільності муніципалітетів України та покриття необхідних видатків.

Про це повідомляє інформпортал депутатів ЛМР, пише DailyLviv.

«Це дуже важлива програма, і це надшвидкі інвестиції, які ми можемо отримати до бюджету, - зазначила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич, - Сьогодні - це перший крок, далі будуть ще дві складні ухвали. Відповідно до цієї програми ми зможемо отримати 760 млн грн з 3% річних у валюті для підтримки наших найбільших комунальних підприємств.

Тобто зараз цією ухвалою ми лише просимо дати дозвіл взяти участь у цій програмі, аби дозволити нам напрацьовувати пакет документів. Відзначу, що жодного кредиту місто не зможе взяти без дозволу міністерства фінансів", - пояснила Ірина Кулинич, директор департаменту економічного розвитку

Затвердження цієї ухвали дозволить укласти Угоду про наміри щодо підготовки критичного фінансування у відповідній Програмі ЄБРР, а також розпочати невідкладну підготовку й подання необхідних для її швидкої реалізації в теперішніх кризових умовах.  

Відповідно до ухвали, департамент економічного розвитку забезпечить підготовку та подання необхідних документів для участі Львівської міської ради у Програмі підтримки муніципалітетів України в рамках надзвичайного “Пакету солідарності“ ЄБРР для протидії наслідків поширення вірусної інфекції COVID-19 у м. Львові.

"Проти" цього рішення не проголосував жоден депутат ЛМР і лише по два депутати - від ВО "Свобода" і "Європейської солідарності" - не взяли участі в голосуванні.

62 депутати ЛМР проголосували 25 лютого за звільнення у 2021 році львівських комунальних підприємств та структурних підрозділів Львівської міської ради від сплати земельного податку.

Нагадаємо, що багато комунальних підприємств Львова є, на думку окремих колишніх принципових депутатів, зайвими та неефективними: у Львові назвали 15 комунальних підприємств, діяльність яких варто припинити (відео).

У Львові для контролю над комунальними підприємствами хотіли створити наглядові ради (відео).

dailylviv.com

До теми

11:48 11 квітня 2021 р.

Грошові перекази з Польщі в Україну роблять за акційною ціною

До 30 квітня 2021 року грошові перекази, що відправляються в Україну, здійснюються за акційною ціною 10 злотих (тобто 2,20 євро або 73 гривні), незалежно від вартості надісланих коштів, – повідомила Польська пошта (Poczta Polska).

Рубрика: Економіка

22:03 10 квітня 2021 р.

АТБ оштрафують за дозвіл впускати в магазини людей без масок

Держпродспоживслужба оштрафує мережу "АТБ" за порушення протиепідемічних заходів і дозвіл пускати в магазини мережі людей без масок, повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Рубрика: Економіка

21:33 10 квітня 2021 р.

Відновили поїзди далекого сполучення до Закарпаття

Укрзалізниця відновлює курсування поїздів далекого сполучення до Закарпатської області у зв’язку з поліпшенням епідеміологічної ситуації. Продаж залізничних квитків відновлено 10 квітня з 18:00.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу