У Львові для контролю над комунальними підприємствами хочуть створити наглядові ради (відео)

12:23 14 серпня 2020 р.

Це - не нове явище в Україні. Свого часу наглядові ради були створені при підприємствах державної власності, зокрема при «Укрзалізниці».

Але, на жаль, з різних причин вони не запрацювали. Львову ж такі структури потрібні для організації ефективної роботи і контролю над діяльністю ЛКП, котрі часто працюють збитково, пише DailyLviv.   

- Наглядова рада – не те саме, що громадська, –  пояснила депутатка ЛМР від УГП Юлія Гвоздович – Йдеться про корпоративне управління з чіткими функціями. Така рада мала би бути створена на конкурсній основі. І до неї повинні увійти представники з числа професіоналів як від депутатського корпусу і міського голови, так і від громадськості. У Господарському кодексі функції членів наглядової ради визначені. Це - не безкоштовна робота, ці люди мали би бути вмотивовані віддати свій громадський і професійний капітал такій роботі.

Юлія Гвоздович повідомила, що свого часу спроба створити наглядові ради при ЛКП вже була, але в Львівській міськраді цю ідею не підтримали. 

- Ми мали робочу групу, яка напрацьовувала це питання. Але представники мерії сказали, що це буде рейдерство і зараз немає політичної волі при природних монополіях, - повідомила вона.
Цю думку Юля Гвоздович висловила на засіданні «Кому потрібні зайві комунальні підприємства у Львові і скільки вони коштують львів'янам?» у Львівському пресклубі.

Додамо, зайві та неефективні: у Львові назвали 15 комунальних підприємств, діяльність яких варто припинити (відео).

Збиткові ЛКП вигідні групі осіб, які мають можливість робити через них незаконні оборудки,– юрист.


Відео:

dailylviv.com

До теми

20:24 3 грудня 2020 р.

Як українцеві одержати робочу візу у Великобританії: нові правила з 1 січня 2021 року (документ)

За новими імміграційними правилами, які британський уряд розробив у зв'язку з виходом країни з Євросоюзу, будь-який охочий жити і працювати в Британії зможе отримати це право на строк до п'яти років майже автоматично. Якщо набере 70 балів.

Рубрика: Економіка

19:37 3 грудня 2020 р.

Український авіалоукост полетить до Польщі

Українська бюджетна авіакомпанія SkyUp планує наприкінці березня 2021 року вийти на ринок Польщі і відкрити спочатку рейси до Варшави та Ґданська

Рубрика: Економіка

13:38 3 грудня 2020 р.

Dragon Capital придбала проєкт індустріального парку Рясне-2: буде 140 тис кв м складів

Компанія Dragon Capital придбала проєкт індустріального парку «Рясне-2», що розташований на земельній ділянці площею 23,5 га (м. Львів), у компанії CTP, одного з найбільших промислових девелоперів Європи.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу