Росіян з 10 січня суворіше контролюватимуть у фінансових операціях

09:34 10 січня 2021 р.

Зміни вступили за законом «Про протидію легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом».

Інформація про операції громадян Російської Федерації з готівкою на суму понад 600 тис. руб. почала передаватися в Росфінмоніторинг з сьогоднішнього дня, 10 січня. Про це повідомляє видання "Комерсант", пише DailyLviv.

Обов'язковий контроль також стосується зняття готівки з рахунків мобільних операторів на суму більше 100 тис. руб. і будь-яких угод з нерухомістю на суму більше 3 млн руб.

Зміни вступили в силу у відповідності до поправок до закону 115-ФЗ «Про протидію легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом». На думку законодавців, такий контроль повинен протидіяти корупції.

Раніше голова комітету Держдуми з фінансового ринку Анатолій Аксаков уточнював, що після передачі інформації в Росфінмоніторинг це відомство буде приймати рішення про необхідність скерувати дані в правоохоронні органи для «вжиття превентивних заходів».

Нагадаємо, що згідно з офіційним курсом російського рубля до української гривні - для порівняння - суми фінансового контролю у гривнях були би такі: готівкові операції - 228 тисяч гривень, зняття готівки з рахунків мобільних операторів - 38 тисяч гривень, угоди з нерухомістю - 1 млн 140 тисяч гривень. 

«Біолік» з Харкова і кум Путіна хочуть перевірити російську вакцину від COVID-19 на українцях

Україна транспортувала до Європи найменше природного газу за сім останніх років

Диверсія - одна з версій вибуху газу на газопроводі Уренгой-Помари-Ужгород на Полтавщині

dailylviv.com

До теми

23:02 24 лютого 2021 р.

У Львові покарали Львівобленерго: підняли орендну плату за землю

Комісія Львівської міської ради прийняла рішення щодо затвердження Приватному акціонерному товариству «Львівобленерго» орендної плати за землю у розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Рубрика: Економіка

22:49 24 лютого 2021 р.

У Львові, нарешті, збудують Першу льодову арену

Комісія архітектури, містобудування та розвитку територій Львівської міської ради погодила продовження ТзОВ "Львівбудмакс-Інвест" терміну оренди земельної ділянки на вул. Гетьмана Івана Мазепи, 1-б.

Рубрика: Економіка

20:43 24 лютого 2021 р.

У районі Славське-Рожанка планують всесезонний курорт із трасами протяжністю 75 км

Про перспективу курортів Карпатського кола йшлося сьогодні під час Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Інфраструктура». Зокрема, розглянули питання розвитку Славської ОТГ.

Рубрика: Економіка

20:27 24 лютого 2021 р.

Завтра у Львові почнуть латати дороги. З "дуйками"-сушками

Завтра стартують ремонтні роботи з ліквідації гостроаварійних ям холодним асфальтом. Для забезпечення технології виконання робіт, ліквідовуватимуть ті ями, де суха поверхня. У разі необхідності, ями підсушуватимуть спеціальними сушками.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу