П'ять фермерок зі Львівщини мають шанс одержати у жовтні від 5 до 10 тисяч доларів

14:22 25 серпня 2021 р.

Фото до новини

П'ять мешканок Львівщини ввійшли до чила 26 претенденток на здобуття міжнародних грантів для найобізнаніших сільських жінок.

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience оголосила про завершення навчального курсу програми TalentA-2021, яка допомагає учасницям отримати нові знання для розвитку їх бізнесу та створення міцного підґрунтя продовольчої безпеки своїх громад. Про це організатори конкурсу повідомили Dailylviv.com.

На участь в TalentA-2021 було зареєстровано понад 120 заявок від фермерок з усіх регіонів України, з яких до програми згідно з критеріями отримали допуск 75 учасниць. 

За результатами тестування і у відповідності до основних критеріїв програми організатори визначили 26 фіналісток, які додатково отримають знання щодо публічних виступів, підготовки проєктних заявок та формулювання бізнес-ідей, необхідні для підготовки грантових пропозицій. 

Як і минулого року, особливу увагу буде приділено наставництву та менторській підтримці під час розробки конкурсних проєктів, кращі з яких отримають від Corteva Agriscience три гранти на забезпечення продовольчої безпеки громад та сталий розвиток в розмірі 10000 дол. США, 7000 дол. США та 5000 дол. США. 

Переможниць  TalentA-2021  буде оголошено 15 жовтня 2021 року у Всесвітній день сільських жінок.

Серед переможниць п’ять мешканок Львівщини – Світлана Бегей (с. Нове Місто Самбірського району), Соломія Братах (с. Мальованка Львівського району), Юлія Дейнека(с. Вілявче Львівського району), Наталія Ленчук (м. Буськ Золочівського району), Анастасія Свелеба (с. В’язова Жовківського району). 

У центрі Львова розпочав роботу фермерський ярмарок

Молокозавод на Львівщині прийматиме молоко лише від членів кооперативів

Від 500 тис грн допомоги фермерам, які постраждали через негоду: у ЛОР пропонують нову програму

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів