Поляки посилять контроль за агропродовольчими товарами з України

09:31 5 лютого 2024 р.

Фото до новини

Заступник міністра сільського господарства і розвитку села Польщі Міхал Колодзєйчак та інші представники міністерства зранку 4 лютого інспектували імпорт агропродовольчих товарів з України.

Про це інформує Польське радіо, пише DailyLviv.com.

Міністерство сільського господарства Польщі готує рішення для боротьби з порушеннями при імпорті сільськогосподарської продукції з України та інших країн до Польщі, а також при її транспортуванні через країну.

Заступник міністра сільського господарства і розвитку села Польщі Міхал Колодзєйчак та інші представники міністерства з ранку 4 лютого інспектували імпорт агропродовольчих товарів з України.

Читайте також: Кордон з Україною у всіх пунктах перетину буде заблокований польськими фермерами на місяць

«Я отримав багато сигналів від фермерів впродовж останніх тижнів», — сказав заступник міністра в ефірі польського громадського телебачення ввечері 4 лютого.

Заступник міністра Міхал Колодзєйчак також повідомив, що Міністерство сільського господарства щодня аналізує, скільки і яких товарів надходить до Польщі з України.

Нагадуємо, що раніше у Медиці міністр сільського господарства та розвитку села Польщі Чеслав Сікєрський поспілкувався з представниками організації «Oszukana wieś» про посилення прикордонного контролю.

«Інспекції показали необхідність посилення ветеринарної інспекції на кордонах. Там потрібні додаткові ветеринари», — йшлося у повідомленні на сторінці міністерства.

Читайте також: 9 лютого розпочнуться протести на кордоні Угорщини з Україною

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів