Кордон з Україною у всіх пунктах перетину буде заблокований польськими фермерами на місяць

13:16 2 лютого 2024 р.

Фото до новини

Також відбудуться тимчасові перекриття доріг по всій Польщі з 9 лютого до 10 березня 2024 року.

Про це повідомлено на сайті незалежної самоврядної профспілки фермерів «Солідарність», пише DailyLviv.com.

Президія профспілки 31 січня 2024 року одноголосно ухвалила рішення про оголошення загального страйку фермерів по всій країні, який розпочнеться з блокади всіх пунктів перетину кордону між Польщею та Україною, а також блокування доріг та автомагістралей в окремих воєводствах 9 лютого 2024 року о 10.00.

"Наше терпіння урвалося, - йдеться у цій заяві. - Позиція Брюсселя є неприйнятною для всієї нашої аграрної спільноти. Крім того, пасивність польської влади та заяви про співпрацю з Європейською Комісією та заяви про дотримання всіх рішень Єврокомісії щодо імпорту сільськогосподарської та харчової продукції з України не залишають нам іншого виходу, як оголосити загальний страйк.

...Польські сімейні ферми є основою продовольчої безпеки країни. Здорова польська їжа, вироблена польськими фермерами, є основою для харчування та здоров’я громадян Республіки Польща. У зв’язку з анонсованими аграрними протестами «Солідарність» повідомляє про тимчасові перекриття доріг по всій країні з 9 лютого до 10 березня 2024 року.

Просимо наших співвітчизників з розумінням та усвідомленням ситуації, в якій ми всі опинилися. Ми боремося за наше спільне благо, яке полягає в тому, щоб захистити польські сімейні ферми, часто ферми кількох поколінь, від краху та банкрутства".

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів