Обрахування електронного квитка у Львові приховували від транспортної комісії міськради

18:19 20 листопада 2021 р.

Фото до новини

У Львові тривають консультації щодо впровадження електронного квитка.

19 листопада у рамках консультацій з громадськістю відбулося представлення проєкту рішення виконавчого комітету "Про затвердження тарифів на послуги з перевезення пасажирів електричним та автомобільним пасажирським транспортом на маршрутах загального користування у Львівській міській територіальній громаді». Ініціатор консультацій: департамент міської мобільності Львівської міської ради.

Про це повідомив інформпортал депутатів ЛМР, пише Dailylviv.com

За словами директора департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради Олега Забарила, прийняття рішення «Про затвердження тарифів на послуги для транспортної мережі з перевезення пасажирів пасажирським транспортом на маршрутах загального користування у Львівській міській територіальній громаді» дасть можливість:      

 - забезпечити баланс інтересів  перевізників,  що обслуговують маршрути  та пасажирів; 

-  забезпечити розвиток автомобільного та електричного транспорту;

-  стимулювати впровадження новітніх технологій перевезень;

-  залучати інвестиції у розвиток громадської транспортної системи;

-  стимулювати конкуренцію та появи нових суб'єктів господарювання, які належать до автомобільного транспорту;

-  забезпечити стабільність, прозорість та прогнозованість тарифів;

 - підвищення якості й безпеки надання послуг з перевезення пасажирів.

Під час зустрічі депутат Львівської міської ради, голова комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності Ігор Зінкевич зазначив:

«Я, як голова транспортної комісії, кажу відверто, що дані про електронний квиток не подавалися нам на обговорення, ні управлінням транспорту, яке очолював Орест Олеськів і яке наразі ліквідовується, ні від новоствореного департаменту міської мобільності, який створили 7 вересня. Крім цього, ми просили подати схеми маршрутів, від яких можна було б вирахувати економіку, в тому числі і цінову політику е-квитка, але остаточного варіанту ми так і не отримали.  Транспортна комісія вимагала цей документ з повноцінними та остаточними розрахунками маршрутів та кількості кілометрів ще з травня, але посадовці затягують з цим ще досі. Як рахували витрати на оплату за кілометри, нам невідомо, як покращували ціну на разовий квиток чи абонемент - нам також невідомо».

Консультації з громадськістю щодо проєкту рішення виконавчого комітету "Про затвердження тарифів на послуги з перевезення пасажирів електричним та автомобільним пасажирським транспортом на маршрутах загального користування у Львівській міській територіальній громаді" триватимуть з 10 листопада 2021 року до 25 листопада 2021 року. Зауваження та пропозиції можна подавати через Центри надання адміністративних послуг або як електронне звернення до 25 листопада 2021 року. Додаткові електронні консультації відбудуться на платформі E-DEM. Телефон для довідок: 297-57-63.

Пасажирів з понеділка возитимуть авто та залізничним транспортом лише за наявності одного з 3-х документів

Ковідні документи пасажирів автобусів на Львівщині перевірятимуть на кінцевих зупинках

Міжміські і приміські автобусні перевезення на Львівщині подорожчають ще до кінця року, - прогноз

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів