На Яворівському полігоні збудують дачний масив за 19 млн грн

10:56 26 квітня 2021 р.

Фото до новини

Військова частина А4150 в селі Старичі Яворівського району замовила будівництво дачного масиву для навчально-тренувального комплексу. Угоду підписали 23 квітня. Об’єкт призначений для навчань «Дії в урбанізованій місцевості». Будівництво здійснюватиме ТОВ «БК-Будгруп» за 19,3 млн грн.

Про це інформують Наші гроші. Львів, пише Dailylviv.

Навчальний квартал складатиметься з 15 одноповерхових будівель трьох типів. Будівництво розпочнуть в травні цього року. Згідно з календарним планом, масив завершать в жовтні. У разі протермінування робіт з підрядника стягуватимуть штраф.

Усі будівлі масиву зведуть з матеріалів, що є стійкими до звукових навантажень (пострілів холостих боєприпасів, вибухових пакетів, димових гранат). Вікна та двері в приміщеннях не монтуватимуть, так само, як не робитимуть штукатурних та оздоблювальних робіт.

Про переможця

Збудує масив київська компанія «БК-Будгруп», яка працює на ринку з лютого 2015 року. За цей період їй скерували з держбюджету 279 млн грн згідно з 14 договорами. Власником фірми є Михайло Довганич. Йому також належить компанія «Люксфуд», яка займається орендою приміщень, гуртовою торгівлею та організацією харчування. Обидві фірми зареєстровані на одній адресі в Києві.

За данимим проєкту Clarity, найчастіше цей підрядник отримував замовлення саме від військових частин. Разом з поточною угодою – це 242 млн грн на будівництво об’єктів для навчань «Бої в урбанізований місцевості» у Миколаївській та Львівській області. Поточна угода на будівництво дачного масиву на Яворівському полігоні за 19 млн є найдешевшою серед них.

Раніше військова частина А4150 проводила такі закупівлі за скороченою переговорною процедурою для потреб оборони. Тоді експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень» висловлювали підозру, що такі закупівлі є незаконними – спрощену процедуру дозволено використовувати, якщо вона пов’язана із зоною проведення операції об’єднаних сил.

Цьогоріч замовник вперше оголосив на будівництво відкриті торги, в яких взяло участь троє учасників.

Керівник служби паливно-мастильних матеріалів Яворівського полігону організував нелегальні АЗС (ВІДЕО)

Продаж зброї та боєприпасів: біля Яворівського полігону спіймали контрактника-продавця

 

ДТП на Яворівському полігоні: удар був такої сили, що кабіну понівечило, а пасажирів із кузова порозкидало (відео)

 

Нові подробиці ДТП на Яворівському полігоні: 8 госпіталізованих

 

ДТП на Яворівському полігоні: у госпіталі повідомили про стан військових, серед яких дві жінки

 

 

 

 

 

 

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів