ДТП на Яворівському полігоні: у госпіталі повідомили про стан військових, серед яких дві жінки

17:22 20 січня 2021 р.

Фото до новини

На Львівщині вісьмом військовослужбовцям, яких госпіталізували з травмами після ДТП біля Яворівського полігону, надано кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичному центрі Західного регіону.

Про це на пресконференції заявив заступник начальника військово-медичного центру Західного регіону, полковник медичної служби Володимир Книгиницький, повідомляє кореспондент Укрінформу, пише DailyLviv.

«Зараз у нас в лікарні 8 потерпілих із вчорашньої ДТП. Стан у всіх задовільний. Вчора троє були середньої важкості, але без загрози для життя. Серед них - дві жінки. Одну терміново прооперували напередодні, бо вона мала неврологічні прояви, переломи хребців і вимагала ургентної операції хребта. Другу жінку, теж з переломами хребців, прооперували сьогодні, її стан задовільний. Найбільше з усіх постраждав водій, у нього був перелом кінцівки з відкритою раною. Йому зробили вчора декілька операцій, але це ще не закінчення, далі будуть проводити поетапні операції з відновлення і реабілітації», - поінформував він.

За словами Книгиницького, «в інших госпіталізованих військових є переломи ключиць, вони також планово готуються до хірургічного втручання». Ще двоє поступили зі струсом головного мозку, але стан їх задовільний, хірургічного втручання не потребують, зазначив він.

Книгиницький додав, що постраждалі - військові різного віку, з різних частин та областей України, в навчальному центрі вони проходили перепідготовку на полігоні по різних спеціальностях. Коли сталася ДТП, їхали від місця навчання на постійне місце дислокації.

ДТП на Яворівському полігоні: удар був такої сили, що кабіну понівечило, а пасажирів із кузова порозкидало (відео)

Нові подробиці ДТП на Яворівському полігоні: 8 госпіталізованих

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів