На українсько-польському кордоні розпочали будівництво пункту пропуску для автомобілів та автобусів вагою до 3,5 тонн

21:03 3 вересня 2021 р.

Фото до новини

Сьогодні на території Польщі заклали наріжний камінь для початку будівництва нового пункту пропуску «Нижанковичі-Мальховичі» та всієї необхідної інфраструктури. Проєкт реалізує Підкарпатське воєводство.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Окрім того, як розповів голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький, будівництво дороги до автомобільного пункту пропуску «Нижанковичі-Мальховичі» планують завершити до кінця наступного року.

«19 травня 2020 року визначили інвестора для будівництва автомобільного пункту пропуску в Нижанковичі – Мальховичі. Тендер на будівельні роботи також відбувся. Усе готово до початку будівництва. Майбутній пункт пропуску розрахований для автомобілів та автобусів, вагою до 3,5 тонн. Визначена вартість робіт – 109 мільйонів злотих. А збудувати пункт пропуску плануємо за 4 роки. З українського боку до нового пункту пропуску ми будуємо дорогу», - зазначив Максим Козицький.

Роботи з будівництва автошляху (Т-14-18) Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий розпочали в березні 2021 року, попередньо завершити їх планують у грудні 2022 року. Роботи, вартість яких понад 19 млн євро, виконує польська фірма DROG-BUD Sp. Загалом з'явиться майже 46 км нової дороги.

«Мені б хотілося, щоб кордонів між Україною та ЄС не було зовсім. Тому наскільки це можливо, ми намагаємося зробити перетин державного кордону зручним, адже Львівщина є західними воротами України в Європу - і навпаки. Інфраструктура є дуже важливим фактором для співпраці, економіки та туризму», - додав очільник області.

На Львівщині ремонтують дорогу до майбутнього пункту пропуску на українсько-польському кордоні

На Львівщині розпочали ремонт прикордонної дороги. Польща дала 19,5 млн євро

Польща надає кредит на будівництво дороги Стрий-Дрогобич-Самбір-Нижанковичі до ПП Нижанковичі-Мальховичі

На Львівщині чотири прикордонні дороги збудують за польські гроші

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів