На Сихові освітлять 22 пішохідні переходи

14:48 25 червня 2024 р.

Фото до новини

Станом на зараз 15 з них вже освітлено.

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, після завершення робіт на Сихові аналогічні роботи планують розпочати у Личаківському районі міста, пише DailyLviv.com.

Зокрема, підрядна організація ТзОВ «СМЕО» завершила роботи на вул. Кавалерідзе – вул. Коломийська, вул. Садибна – вул. Кавалерідзе, вул. Сихівська, 3, вул. Монастирського, 1-2а, вул. Монастирського, 3а, вул. Довженка, 16 (СШ №96), вул. Довженка – пр. Червоної Калини та ін.

Читайте також: У Львові реконструюють вуличне освітлення

«Відсутність належного освітлення на пішохідних переходах значно збільшує ризик аварій, особливо у вечірній та нічний час, тому освітлення є дуже важливим», - пояснюють у департаменті житлового господарства та інфраструктури міста.

Після проведення тендеру роботи планують продовжити у Личаківському районі. Попередньо там хочуть освітити ще 22 пішохідні переходи за такими адресами: вул. Левицького, 26, вул. Руфа, 52  (колишня Некрасова), вул. Личаківська, 70, вул. Зелена, 60, вул. Богданівська, 11, вул. Туган-Барановського, 5-6, вул. Туган-Барановського, 26, вул. Кониського, 1, вул. Дорога Кривчицька, 8, вул. Вахнянина, 27 та ін.

Читайте також: У Львові буде розумне і економне освітлення

У департаменті житлового господарства та інфраструктури закликають мешканців у час доволі частих відімкнень електроенергії обов'язково мати на собі чи на сумках-портфелях сітловідбивальні елементи - адже це безпека як для пішоходів, так і для водіїв.

Нагадаємо, також цьогоріч ЛКП «Львівсвітло» відновило 12 історичних опор вуличного освітлення на пр. Свободи.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів