На Львівщині відновлюють роботу Пунктів незламності

13:56 25 серпня 2023 р.

Фото до новини

.Про підготовку йшлося під час наради керівництва області з головами РВА та громад Львівщини.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

На Львівщині створили мережу «Пунктів Незламності». Як і торік, вони працюватимуть у разі суттєвих порушень в роботі систем життєзабезпечення області, зокрема у випадку масових ракетних атак та тривалих відключень електроенергії.  

На теренах Львівської області налічують 864 таких пункти. З них органи місцевої влади розгорнули понад 500, вони забезпечені електрогенераторами, альтернативними джерелами тепла (булер’янами, твердопаливними котлами, буржуйками), інтернетом, радіостанціями, пристроями зарядки гаджетів, продуктами першої необхідності, необхідними меблями. Інші пункти підготували ДСНС Львівщини та відповідальний бізнес.

Для того, щоб забезпечити ефективну роботу «Пунктів Незламності», громади області мають провести інвентаризацію наявного у них обладнання, перевірити справність, а в разі будь-яких порушень виправити їх, передбачити запаси паливно-мастильних матеріалів для безперебійної роботи генераторів в осінньо-зимовий період (ОЗП).

До 1 вересня громади Львівщини мають прозвітувати обласному департаменту з питань цивільного захисту відповідно до протоколу засідання.

«Розгортання «Пунктів Незламності» в області є одним з пріоритетних у процесі підготовки до початку опалювального сезону. Тож максимально прошу громади області перевірити матеріально-технічну справність поданих вами пунктів, аби у разі необхідності у ваших жителів було місце, де можна зігрітися, зарядити свої ґаджети тощо. Торік ми не здались, тож і цю зиму маємо пройти з гідністю», – наголосив Андрій Годик.

Під час наради з громадами області обговорили стан функціонування об’єктів критичної інфраструктури. Протягом підготовки до ОЗП перевіряють наявність та готовність до експлуатації резервних джерел живлення в закладах освіти, культури, теплопостачальних та водопровідно-каналізаційних підприємствах.

«Заклади охорони здоров’я та соціального захисту на 100% забезпечені резервними джерелами живлення. По інших об’єктах соціальної інфраструктури показник становить 77%. Загалом станом на сьогодні Львівщина готова до опалювального сезону на 70%. У домівках жителів нашої області має бути тепло, світло, гаряча вода. Працюємо над тим, щоб бути максимально готовими до різних варіантів розвитку подій в осінньо-зимовий період», – зазначив перший заступник начальника Львівської ОВА.

Окремо зосередили увагу на питанні наявності у підприємств генераторів. В цьому напрямі обласний департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства співпрацює з Міністерством енергетики України та донорськими організаціями. Тож, щойно ОВА за запитом отримає генератори, передасть їх на об’єкти інфраструктури, яким вони допоможуть підсилити роботу взимку.

Україні не вдасться уникнути блекаутів наступної зими - Укренерго

Графіки вимкнень, забезпечення генераторами, готовність до зими: на Львівщині перебуває міністр енергетики

Тарифи на тепло для населення не підвищуватимуть до квітня 2024 року

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів