Графіки вимкнень, забезпечення генераторами, готовність до зими: на Львівщині перебуває міністр енергетики

14:14 21 серпня 2023 р.

Фото до новини

Львівщина є однією з областей, які найбільше постраждали минулої осені та зими через ворожі атаки по енергетичній інфраструктурі.

Про це повідомив начальник ЛОВА Максим Козицький, пише Dailylviv.com.

Він поінформував, що з робочим візитом у Львівській області перебуває міністр енергетики України Герман Галущенко.

"Провели нараду, у якій взяли участь також представники місцевої влади та керівництво ключових енергетичних підприємств області. Йшлося про особливості проходження зимового періоду і необхідні кроки для захисту енергосистеми. 

Хоч Львівщина є однією з областей, які найбільше постраждали минулої осені та зими через ворожі атаки по енергетичній інфраструктурі, область готова до нового опалювального сезону і забезпечена необхідними ресурсами для цього.

Про запровадження графіків відключень електроенергії наразі не йдеться. Їх можуть застосовувати, якщо будуть нові атаки по енергосистемі. Усі структури зробили висновки після минулого року і знають, що мають робити, щоб захистити інфраструктуру, а також, як діяти в разі нових ударів, аби максимально швидко відновити людям подачу електроенергії. 

Станом на зараз комунальні заклади, які перебувають у підпорядкуванні Львівської обласної ради, а це зокрема школи, заклади професійної та професійно-технічної освіти, лікарні, забезпечені генераторами на 95%. 

Інші школи, дитсадки та соціальні заклади резервними джерелами живлення мають забезпечити органи місцевого самоврядування. Закликаю батьків до початку нового навчального року пересвідчитися, що генератори є. Те саме стосується і укриттів. Освітній процес може відбуватися лише в тих навчальних закладах, які забезпечені укриттями. Наявність та належний стан укриттів – відповідальність голів громад",- розповів Козицький.

Енергетична система країни отримає додаткові 1000 МВт потужності, - міністр

Короткочасне вимкнення світла у Львові та області

Чому наступна зима в Україні може бути важчою, ніж попередня

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів