На Львівщині ремонтують 5 мостів на дорозі Київ-Чоп та 1 – на дорозі Сколе-Славське

16:47 11 вересня 2021 р.

Фото до новини

Реалізацію проєкту «Мале Карпатське коло» в рамках програми президента "Велике будівництво" на дорогах державного значення Львівщини розпочали із відновлення мостових переходів.

Про це інформує Служба автомобільних доріг Львівщини, пише Dailylviv.com.

Станом на сьогодні 6 мостів у роботі, 5 з яких розташовані на автомобільній дорозі М-06 Київ – Чоп та 1 – на дорозі Т-14-24 Сколе – Славське.

 «На перших двох мостах проєкту «Мале Карпатське коло» завершуємо ремонтно-будівельні роботи. Йдеться про переправи через річки Орявчик у селі Козьова  та Орява поблизу населеного пункту Орява км.

Станом на сьогодні тут укладено конструкцію дорожнього одягу, влаштовано монолітні тротуари, встановлено бар’єрне та перильне огородження. Рух на цих штучних спорудах вже відкрито для проїзду автотранспорту. Зараз на об’єктах тривають фінальні роботи, зокрема, відновлення опор та встановлення підпірних стінок з габіонів для укріплення насипів русла», - коментує керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

За словами Олега Берези, служба автодоріг продовжує ремонт моста через річку Сможанка у селі Сможе. Довжина цієї споруди сягає 51 метр.

"Наразі маємо відремонтовану переправу на одній частині і мостовики вже приступають до ремонтно-будівельних робіт на іншій частині.

Не так давно розпочали капітальний ремонт двох мостів через річку Бринівка у селах Плав’я  та Тухолька. Довжина цих мостів сягає по 17,5 м кожного", - зазначив керівник служби.

Розпочинають капітальний ремонт дороги Червоноград-Рава-Руська

На Львівщині розпочали ремонт Дороги Єдності вартістю майже 1,5 мільярда

На Львівщині обіцяють відремонтувати близько 200 кілометрів доріг місцевого значення

Дорожники розпочали ремонт 33-х кілометрів дороги між Мостиськами та Самбором

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини