Мале карпатське коло: ремонт 5-и автодоріг, що з’єднають три області. Що зроблено?

16:18 5 січня 2021 р.

Для розбудови Малого Карпатського кола департамент дорожнього господарства Львівської ОДА реалізує 34 проекти з капітального ремонту та будівництва нових доріг, а також реконструкції мостів.

Про це, за повідомленням пресслужби ЛОДА, поінформував сьогодні під час наради із представниками Служби автомобільних доріг та головами ОТГ заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, пише DailyLviv.

“У частині нашої відповідальності передбачено реконструкцію 5 наявних доріг, серед яких Славське – Вигода, Славське – Хащованя, Хітар – Тухля, Бориня – Мохнате та Бориня – Боберка. Окрім того, плануємо будівництво трьох нових автошляхів. Це дорога, яка з’єднає Івано-Франківську область із дорогою Славське – Вигода протяжністю 11 кілометрів. Нове будівництво автошляху від с. Нижнє Студене Закарпатської області до дороги Славське – Хащованя – 8, 5 кілометрів. А також, зведення дороги в обхід залізничних мостів, що з’єднає автошляхи Сколе – Славськ і Славське – Вигода протяжністю понад кілометр. Якщо говорити про реконструкції мостових переходів, то ми реалізуємо 26 проектів”, - наголосив Юрій Бучко.  

За його словами, щодо будівництва нових доріг на сьогодні укладені договори на виготовлення передпроектної документації. Завершити виготовлення планують у лютому.

Ремонт 5 автомобільних доріг, що з’єднають три області: що зроблено станом на сьогодні?

Славське – Вигода. Роботи проводили в межах Нижньої Рожанки і відремонтували 3,2 кілометри. Вартість робіт – 31, 5 млн грн. Розробляється проект на ремонт іншої ділянки. Також заключені угоди на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт двох мостів, що пролягають на цьому автошляху.

Славське – Хащованя. Торік відремонтували ділянку протяжністю 5 кілометрів від Захар Беркута до с. Хащованя. На виконання цих робіт з державного дорожнього фонду у 2020 році виділили приблизно 72 млн гривень. Заключені угоди на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт двох мостів.

Бориня – Боберка. Дорожники відремонтували 5 кілометрів автошляху із запланованих 10. Роботи весною планують продовжити.

“Вартість ремонту – 420 млн гривень. У 2019 році командно вдалось залучити з держдорфонду на ремонт 90 мільйонів гривень. Використали майже половину. Решта сума є перехідною на цей рік. Окрім того, сподіваємось залучити додаткове фінансування, щоб завершити ремонтні роботи”, - додав Юрій Бучко.

Бориня – Мохнате та Хітар – Тухля. Департамент дорожнього господарства заключив угоди на виготовлення ПКД із капітального ремонту цих доріг. А також передбачається ремонт на обох автошляхах 22 мостів.

“Минулого року на реалізацію Малого Карпатського кола Львівщині отримала 200 млн грн з Державного дорожнього фонду. Цього року теж очікуємо таку суму. Але цього недостатньо, щоб вчасно завершити проект. Працюємо над розробленням окремої програми фінансування. Підготували звернення на  Кабмін та Офіс Президента щодо виділення додаткових коштів для реалізації цього проекту за окремою статтею бюджету. Загальна вартість, яка необхідна для будівництва та ремонту доріг місцевого значення в межах Малого карпатського кола, – близько трьох мільярдів гривень”, – наголосив Юрій Бучко.

Зазначимо, окрім доріг місцевого значення, Мале карпатське коло передбачає ремонт та будівництво 75,5 км доріг загального користування державного значення Львівщини.

У межах наради обговорили проблемні питання, зокрема щодо відведення та викупу земельних ділянок, вилучення їх із лісового господарства на територіях, де пролягатимуть автомобільні дороги.

dailylviv.com

До теми

17:56 21 жовтня 2021 р.

Вимоги до перекладу бізнес-документів

На українському ринку впродовж кількох десятків років працює величезна кількість іноземних компаній. Як показує практика та досвід, бізнес за кордоном і в Україні працюють по-різному, через особливості законодавства та менталітету.

Рубрика: Економіка

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

16:15 20 жовтня 2021 р.

ІТ-індустрія Львова: порахували кількість спеціалістів

За 6 років ІТ-індустрія Львова виросла на близько 80% за кількістю фахівців. Наразі у регіоні живе і працює 26,5 тисяч технічних спеціалістів, а кількість ІТ-компаній у місті виросла на 156% з 2015 року. У сфері ІТ регіон розвивається чи не найшвидше в Україні.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу