На Львівщині буде «Карпатське коло»

18:00 9 грудня 2019 р.

Фото до новини


Фото: loda.gov.ua

У понеділок, 9 грудня, на конференції «Співпраця задля розвитку» в селі Плав'я на Сколівщині підписали «Меморандум про співпрацю для реалізації ініціативи «Карпатське коло».

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що, згідно з меморандумом, на Сколівщині передбачена розробка за кошти місцевих бюджетів, пожертв соціально-орієнтованого бізнесу проєктно-кошторисної документації на будівництво, реконструкцію, поточний середній та капітальний ремонт автомобільних доріг і проведення спільних заходів що мають на меті популяризувати проєкт «Мале Карпатське коло» .

Голова Львівської ОДА Маркіян Мальський зазначив: «Сподіваюсь, що ми сьогодні стоїмо на витоках абсолютно нового проекту «Мале Карпатське коло» , його задум є великим. Ми віримо, що в процесі реалізації цього задуму ми відкриємо Карпати по-новому, продемонструємо світу усе багатство цього регіону, який є унікальним. Мені до вподоби назва «Єврорегіон Карпати-Україна» і я думаю, що спільно усі працюватимуть над тим, що проект реалізувати якомога швидше».

Конференція «Співпраця задля розвитку» проходить за ініціативи Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна», Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини», Львівської обласної ради, за участі представників міністерств, профільних комітетів Верховної Ради України, експертів, закордонних партнерів.

Як інформував «ЩЛ», дороги на Львівщині відремонтують за 1,4 млрд. гривень.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів