На Львівщині буде «Карпатське коло»

18:00 9 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

У понеділок, 9 грудня, на конференції «Співпраця задля розвитку» в селі Плав'я на Сколівщині підписали «Меморандум про співпрацю для реалізації ініціативи «Карпатське коло».

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що, згідно з меморандумом, на Сколівщині передбачена розробка за кошти місцевих бюджетів, пожертв соціально-орієнтованого бізнесу проєктно-кошторисної документації на будівництво, реконструкцію, поточний середній та капітальний ремонт автомобільних доріг і проведення спільних заходів що мають на меті популяризувати проєкт «Мале Карпатське коло» .

Голова Львівської ОДА Маркіян Мальський зазначив: «Сподіваюсь, що ми сьогодні стоїмо на витоках абсолютно нового проекту «Мале Карпатське коло» , його задум є великим. Ми віримо, що в процесі реалізації цього задуму ми відкриємо Карпати по-новому, продемонструємо світу усе багатство цього регіону, який є унікальним. Мені до вподоби назва «Єврорегіон Карпати-Україна» і я думаю, що спільно усі працюватимуть над тим, що проект реалізувати якомога швидше».

Конференція «Співпраця задля розвитку» проходить за ініціативи Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна», Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини», Львівської обласної ради, за участі представників міністерств, профільних комітетів Верховної Ради України, експертів, закордонних партнерів.

Як інформував «ЩЛ», дороги на Львівщині відремонтують за 1,4 млрд. гривень.

Коментарі(0)

До теми

22:06 3 квітня 2020 р.

У Львові продезинфікували Стрийський парк

У Львові два дні тривала дезінфекція Стрийського парку. Зокрема, працівники комунальних служб помили спеціальним розчином алеї та лавки, продезінфікували смітники, дитячі майданчики та біотуалети.

Рубрика: Природа

Останні новини

Львів’яни збиратимуть благодійний Великодний кошик для літніх і бідних людей

З 6 квітня громадський транспорт Львова працює в режимі спецперевезень

У Львові дозволили медичну практику

У Львові заборонили перебувати в громадських місцях без маски

У Львові всім хворим на ГРЗ або пневмонію робитимуть ПЛР-діагностику

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу