На Львівщині пропонують пів сотні вакансій зі заробітком від 20 до 40 тис грн

18:11 31 березня 2022 р.

Фото до новини

Число неукомплектованих вакансій сягає понад 2 тисячі. З-посеред пропозицій роботи пів сотні є із заробітком від 20 до 40 тис. гривень.

Про це Dailylviv.com поінформували у Львівському обласному центрі зайнятості.

Як свідчить аналіз, 20 тисяч гривень працедавці готові платити водіям автотранспортних засобів, машиністам екскаватора, трактористу-машиністу
сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, начальнику відділу кадрів, лікарям, зокрема, терапевту, психіатру, наркологу, ортопеду-травматологу, невропатологу, сімейному лікарю, а також з ультразвукової діагностики або приймальної палати.

На зарплату від 20 до 25 тис. гривень можуть розраховувати електрозварники ручного зварювання, машиніст екскаватора, інженер служби зв’язку, інженери-програмісти, зварники, агрономи, монтажники будівельні, водії автотранспортних засобів, а також машиністи механічного котка.

Натомість 30 тисяч гривень пропонують машиністам автогрейдера та трактористу-машиністу сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва.

На роботу з найвищою винагородою – 40 тис. гривень – запрошують агронома-дослідника з вільним володінням англійською мовою.

До ТОП-5 працівників, на яких в області найбільший «кадровий голод», входять швачки, слюсарі різного профілю, касири торговельного залу та продавці, поліцейські, а також водії автотранспортних засобів.

Як знайти роботу у Львові

На Львівщині 26 роботодавців підозрюють у «тіньовій» зайнятості

На Львівщині – 18 інформаційно-консультативних пунктів Держпраці

На Львівщині найважче знайти роботу трьом категоріям працівників. Перелік

Бракує робочих рук: на Львівщині бізнесмени реформуватимуть профтехосвіту

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини