На Львівщині – 18 інформаційно-консультативних пунктів Держпраці

15:30 6 квітня 2018 р.


Фото: dsp.gov.ua

В облдержадміністрації нагадали: «З метою надання консультацій з актуальних питань у сфері охорони праці, Головне управління Держпраці у Львівській області створило на базі районних державних адміністрацій інформаційно-консультативні пункти».

Про це повідомили сьогодні, 6 квітня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «На Львівщині функціонують 18 інформаційно-консультативні пунктів Держпраці. Кожен охочий громадянин може отримати від фахівців Держпраці консультативну допомогу з питань створення безпечних умов праці, правильності оформлення розслідування нещасних випадків, дозвільної системи та ринкового нагляду, умов праці та гігієни праці, трудового законодавства та інших питань, що належать до компетенції Держпраці. З графіком прийому у інформаційно-консультативних пунктах Львівщини на другий квартал 2018 року можна ознайомитись на офіційному сайті ГУ Держпраці у Львівській області у рубриці «Громадянам» – «Інформаційно-консультативні пункти».

До теми

20:33 16 жовтня 2021 р.

Не заплатив за роботу: мешканка Львівщини написала скаргу в Польську інспекцію праці на дії підприємця

Мама двох малолітніх дітей, якій за хатню роботу в Польщі обіцяли заплатити 1000 євро, змушена була працювала в Німеччині по 12 годин на добу безоплатно.

Рубрика: Ситуації

10:08 16 жовтня 2021 р.

Біля ресторану Відень один автомобіль збив пішохода, інший на нього наїхав

15 жовтня в селі Зимна Вода, неподалік ресторану «Відень», автомобіля марки «Dacia Logan» здійснив наїзд на невстановленого чоловіка, який перебігав дорогу поза межами пішохідного переходу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу