На Львівщині орендуватимуть ще чотири ставки

12:05 10 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

На земельних торгах у формі аукціону, які відбулися 9 грудня в департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА, передали в оренду чотири земельні ділянки разом із водними об’єктами.

Про це повідомили у вівторок, 10 грудня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що, відтак, зокрема, на Львівщині орендуватимуть два ставки площею 17,5668 га та 10,5624 га на території Оглядівської сільської ради Радехівського району й два ставки площею 7,3055 га та 4,3730 га території Кунинської сільської ради Жовківського району. Переможці земельного аукціону сплачуватимуть щорічно до бюджетів відповідних сільських рад за оренду земельних ділянок разом із водними об’єктами близько 80 тисяч гривень.

Як інформував «Щоденний Львів», на земельних торгах у формі аукціону, які відбулися 16 серпня у департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА, передали в оренду три земельні ділянки разом із водними об’єктами.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:12 17 січня 2020 р.

Засновник найбільшого ринку сільгосппродукції в Західній Україні запропонував три кроки до ринку землі

Сьогодні, 17 січня, у Львівському пресклубі засновник групи компаній «Шувар» і найбільшого у Західній Україні гуртового ринку сільськогосподарської продукції Роман Федишин розкаже про три важливі кроки до запровадження в Україні цивілізованого ринку землі.

Рубрика: Економіка

20:39 16 січня 2020 р.

Зі Львова планують авіарейси в Португалію, Норвегію, Фінляндію, Китай

Львівський міжнародний аеропорт імені Данила Галицького розширює географію рейсів. Цього літнього сезону буде відкрито рейси зі Львова в Іракліон, Батумі, Бургас та Барселону.

Рубрика: Економіка

17:15 16 січня 2020 р.

Перереєстрація закладів може щороку позбавляти бюджет Львова ста мільйонів гривень

Львівська міська рада наголошує , що зміна адреси реєстрації підприємств, закладів, установ та організацій Львівської обласної ради не має законних підстав, призводить до розбалансування місцевих бюджетів та наносить суттєвої шкоди міському бюджету, а відтак – і територіальній громаді Львова.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу