На дах Ратуші, світлофор і ще 37 об'єктів у Львові дадуть 21 млн грн

22:24 23 липня 2021 р.

Сьогодні в мерії Львова відбулось позапланове засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС щодо необхідності проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт внаслідок збитків, завданих негодою, яка трапилась наприкінці червня.

Йдеться про 39 об’єктів, які під час буревію зазнали пошкоджень, а тому потребують відновлення. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

«Завершилось засідання міської комісії ТЕБ і НС, де розглядали питання щодо наслідків буревію, який відбувався у Львові 25 червня. Зокрема, розглянули 39 питань – це документи, які були подані щодо тієї шкоди, яку завдав буревій. Тобто розглядали кожен окремий випадок: десь це зірваний дах, десь аварійність елементів даху чи елементів будинку, десь це повалені дерева. І по кожному питанню було прийнято рішення.

Загалом сьогодні комісія прийняла рішення, що 20 млн 858 тис грн зі спецфонду буде скеровано на ліквідацію наслідків цієї негоди. Надалі після сьогоднішнього рішення, коли воно буде опубліковане, має бути ще засідання бюджетної комісії, рішення виконавчого комітету, і тоді вже безпосередньо розпорядники мають змогу звертатися за коштами для проведення тих необхідних ургентних робіт, які буде потрібно зробити. Ця документація пройшла аналіз управління контролю і аудиту й після того було відкориговано всі необхідні суми, які сьогодні розглянули на комісії, і прийняли рішення щодо подальших конкретних кроків для ліквідації наслідків буревію», - прокоментував Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

Зокрема, йдеться про відновлення елементів 29 покрівель житлових будинків, елементів 2 покрівель побутових приміщень та елементів даху міської Ратуші, відновлення підпірної стінки біля одного із житлових будинків, відновлення об’єктів електричної мережі вуличного освітлення та світлофорного об’єкту, які були виведені з ладу, відновлення елементів благоустрою, а також щодо ситуацій, що трапились внаслідок падіння аварійних дерев.

Загалом йдеться про 39 об’єктів, які потребують невідкладних аварійно-відновлювальних робіт. Загалом на ці аварійно-відновлювальні роботи з міського бюджету необхідно скерувати понад 20,8 млн грн.

На Львівщині є дві найбагатші громади, а у двадцяти ОТГ немає грошей на зарплату

За гроші львів'ян мерія закупить і передасть військовим металошукачі та квадрокоптери

У Львові дадуть медикам, які мали COVID-19, по 20 тис грн допомоги

dailylviv.com

До теми

12:06 19 вересня 2021 р.

Завтра у Львові розпочинають ремонт вул. Шевченка: від вул. Єрошенка до вул. Яцкова

Завтра, 20 вересня, з 8.00 год. і до кінця цього року на ремонт закривають ще одну ділянку вул. Шевченка – від вул. Єрошенка до вул. Яцкова. Таким чином, ремонтні роботи триватимуть на ділянці від вул. Залізничної до вул. Яцкова.

Рубрика: Економіка

17:34 18 вересня 2021 р.

Архбудконтроль за спорудженням будинків заввишки до 100 м передадуть органам місцевого самоврядування

Таку домовленість Всеукраїнська асоціація громад закріпила у рамках меморандуму з новою Державною інспекцією архітектури та містобудування України (ДІАМ), яка замінила ліквідовану ДАБІ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу