На Львівщині є дві найбагатші громади, а у двадцяти ОТГ немає грошей на зарплату

13:53 23 липня 2021 р.

Фото до новини

У десятці найбільш успішних: Славська, Львівська, Пустомитівська, Солонківська, Мурованська, Стрийська, Зимноводівська, Підберізцівська, Червоноградська, Жовтанецька територіальні громади.

За підсумками першого півріччя департамент фінансів облдержадміністрації проаналізовув окремі бюджетні показники діяльності 73 територіальних громад області та сформував рейтинг. Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv

За словами директора департаменту Олега Демківа,  економічні успіхи територіальних громад дуже різні, як у плані наповнюваності бюджетів так і  у фінансуванні видатків.

“За даними аналізу рейтинг очолюють Славська і Львівська громади, які є беззаперечними лідерами за 8 (із 9) показниками рейтингу. 

За ними розмістилися , які ділять 8 і 9 місце, а замикає десятку - Жовтанецька. 

Журавненська Стрілківська, Добромильська територіальні громади опинилась у „хвості” рейтингу. 

У бюджетах 20 територіальних громад ще бракує коштів на виплату заробітної плати у бюджетній сфері. Станом на 1 липня незабезпеченість становить понад 150 млн гривень”, - зазначив Олег Демків.

На основі здійсненого аналізу окремих бюджетних показників основними чинниками успіху територіальних громад є збалансованість бюджетів і раціональне використання бюджетних коштів, що є наслідком у т.ч. й вдалого фахового менеджменту в територіальних громадах.

Детальніше з рейтингом можна ознайомитись за посиланням https://loda.gov.ua/suspilno_korysna_informaciya.

Ще 12 територіальних громад отримають кошти на проєкти регіонального розвитку. Перелік

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів