Мерія Львова бойкотує самовільне будівництво на Тернопільській

17:41 14 січня 2021 р.

Є вже 7 судових справ щодо ПрАТ «Ірокс», але останній суд забудовник виграв у ЛМР.

Приватне акціонерне товариство «Ірокс» здійснює незаконне будівництво на вул. Тернопільській, 42 у Львові. Як повідомили у юридичному департаменті ЛМР, пише DailyLviv, Львівська міська рада звернулася з позовом до Господарського суду Львівської області, аби зобов`язати недобросовісного забудовника припинити будь-які роботи та привести земельну ділянку до попереднього стану, усунувши це самовільне будівництво. Однак, 30 грудня минулого року Господарський суд відмовив мерії у задоволені позову. А відтак місто оскаржуватиме це рішення в апеляційному порядку.

«Львівська міська рада звернулася з позовом до Господарського суду Львівської області щодо зобов'язання недобросовісного забудовника привести земельну ділянку на вул. Тернопільській, 42 до попереднього стану.

30 грудня 2020 року Господарський суд Львівської області прийняв рішення у справі та відмовив у задоволенні позову Львівської міської ради до ПрАТ «Ірокс» і ТзОВ «Персенківка» про зобов'язання ПрАТ «Ірокс» привести земельну ділянку на вул. Тернопільській, 42 у Львові до попереднього стану шляхом знесення самовільно збудованої прибудови та надбудови до об'єкту нерухомості, площею 1046,9 м2. Це рішення Львівська міська рада оскаржуватиме в апеляційному порядку — буде подана до суду апеляційної інстанції апеляційна скарга", — зазначають у юридичному департаменті.

На розгляді в Залізничному районному суді Львова перебуває кримінальне провадження щодо самовільного захоплення земельної ділянки, що завдало значної шкоди її власнику, та самовільне будівництво на самовільно зайнятій земельній ділянці по вул. Тернопільській, 42 у Львові.

Пресслужба ЛМР нагадує, ПрАТ «Ірокс» неодноразово здійснювало будівництво низки багатоповерхових будинків без відповідних дозволів. Зупинити недобросовісного забудовника вдалося лише завдяки втручанню міста. Є вже 7 судових справ щодо ПрАТ «Ірокс». Зокрема, йдеться про багатоквартирні житлові будинки на вулицях Антонича — Майданна та вул. Шевченка, 418, які збудовані з порушенням чинного законодавства.

Мерія просить мешканців бути обачними та купувати нерухомість лише у перевірених забудовників.

У Львові демонтували самобуд

У центрі міста, поблизу ринку «Добробут», виявили незаконне будівництво

Незаконні будови у Львові будуть переходити у власність міста, якщо зламаємо нинішню владну систему, - архітектор

dailylviv.com

До теми

21:39 15 січня 2021 р.

Енергетику України тримають під контролем п'ять олігархів, яким не потрібен ринок - екснардепка

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль лобіює інтереси ДТЕК Ріната Ахметова, вважає екссекретарка Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Рубрика: Економіка

21:09 15 січня 2021 р.

Ціни на газ для населення знизять з 1 лютого, - в.о. міністра енергетики

"За результатами моніторингу ринку природного газу було виявлено, що переважна частина постачальників - регіональні постачальні компанії - фактично зловживає своїм домінуючим становищем", - констатував виконувач обов'язків міністра.

Рубрика: Економіка

20:34 15 січня 2021 р.

Львівгаз став збитковим і прогнозує своє банкрутство: 800 тис клієнтів Львівщини можуть перейти до Нафтогазу

Різке зростання цін на газ, який АТ «Львівгаз» купує для технологічних потреб за тарифні кошти, призвело до отримання збитків за підсумками 2020 року.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу