Львів винайняв київську фірму для евакуації припаркованих автомобілів: скільки платитиме

10:09 15 березня 2023 р.

Фото до новини

Угоду з орендодавцем, ТОВ «Експедиція 777», підписали 28 лютого, повідомляється на порталі публічних закупівель Prozorro.

Про це інформують Наші гроші. Львів, пише Dailylviv.com.

Львівське комунальне підприємство «Львівелектротранс» оплачуватиме роботу приватних евакуаторів з екіпажами до кінця року за понад 12 млн грн. 

Закупівлю здійснили за прямою угодою, оскільки на попередню, конкурсну, не прийшов жоден учасник і її скасовували. Раніше в комунальному підприємстві не було великих замовлень приватних евакуаторів. Але тепер, як пояснює  в.о. директора Володимир Ковалів, у Львові суттєво зросла кількість автомобілів, а тому частіше виникають ускладнення через блокування у русі, в тому числі  електротранспорту. Крім того, є проблеми з відтоком кадрів «Львівелектротрансу» та простої евакуаторів через ремонт.

Зараз комунальне підприємство має 7 евакуаторів, з яких реально працюють хіба два. Один з евакуаторів зараз ремонтують, а ще чотири потребують ремонту. Як повідомив «Львівелектротранс», вартість ремонту станом на 2021 рік становив би понад 3 млн грн, а тому зараз це коштуватиме, за їхніми прогнозами, понад 5 млн грн.

Договором із «Експедиція 777» передбачено оренду двох IVECO EuroCargo з екіпажами, які надаватимуть свої послуги за викликом. Передбачається, що вони здійснять 9240 виїздів, тобто приблизно 924 щомісяця (у січні та лютому цього року «Львівелектротранс» евакуював 1113 транспортних засобів).

Кожна евакуація коштуватиме 1300 грн. Таку ціну визначили в тому числі і на основі рішення виконкому «Про затвердження розмірів плати за транспортування тимчасово затриманих інспекторами з паркування транспортних засобів на спеціальні майданчики (стоянки)», згідно з яким евакуація коштує від 1862 до 2638 грн.

«Львівелектротранс» оплачуватиме фактичну кількість евакуацій, тобто сума сплачених коштів може бути і меншою, в залежності від кількості евакуацій. ТОВ «Експедиція 777» самостійно оплачуватиме роботу екіпажів, ремонт техніки та інші витрати, як, наприклад, паливо. Крім того, повинне мати договори страхування на випадок пошкодження транспортних засобів, які будуть перевозитись, чи з відшкодування шкоди нанесеної життю, здоров’ю та майну третіх осіб під час транспортування.

ТОВ «Експедиція 777», яке єдине подало комерційну пропозицію ЛКП і отримало підряд, зареєстрували 3,5 роки тому. Його власником є Артем Венгренюк з Києва. За даними Clarity, крім «Львівелектротрансу», компанія також отримувала замовлення від «Укрпошти» на 2,6 млн грн на послуги з перевезення.

«Експедиція 777» також евакуйовує автомобілі в Києві. У 2021 році «Наші гроші» повідомляли, що поліція розслідує привласнення коштів службовцями Департаменту транспортної інфраструктури Київської міськдержадміністрації у складі організованої групи за участю службовців низки приватних фірм під час евакуації автівок за порушення правил паркування. У переліку компаній згадано і «Експедиція 777» (тоді засновником був Анатолій Якуба).

Остання ухвала в досудовому розслідуванні в цій справі датована кінцем 2022 року. У ній повідомляється, що про підозру у службовому підробленні повідомили головному інспектору з паркування відділу інспекції з паркування Печерського району Київської міської державної адміністрації.

Навпроти церкви у Львові евакуатор забирає білі автомобілі (відео)

Паркувальний булінг у Львові: як захиститися і хто за це заплатить

Інспектори-паркувальники у Львові незаконно карають водіїв за протермінування стоянки (відео)

Львів’яни профінансували Львівавтодор на 184 млн грн. А він працює в збиток, - правовий експерт (відео)

У Львові запровадять платне паркування ще у 19 локаціях (перелік)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів