Львів дав бізнесу майже 5 млн грн: хто отримав

13:44 18 травня 2023 р.

Фото до новини

17 підприємств Львівської міської територіальної громади отримали інвестиційний ваучер від Львівської міської ради в рамках ваучерної підтримки бізнесу в період воєнного стану.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Кошти виграли представники легкої, харчової, меблевої промисловості, а також поліграфія, приладобудування та інші. Серед підприємств, які отримали інвестиційні ваучери 3 релокованих підприємств, а саме ТзОВ "Рубіжанська панчішна мануфактура", ТзОВ  «КМЦ Гідравлік», ТзОВ Торговий дім "Егрітек". Кожне підприємство в середньому отримало по 290 тисяч гривень. Загалом на інвестиційні ваучери було виділено майже 5 мільйонів гривень. 

Гроші підприємці можуть використати, зокрема, на придбання обладнання, закупівлю сировини, а також розширення виробничих потужностей.

«Напередодні конкурсної комісії ми відвідуємо кожне підприємство. Щоразу вражає незламність та стійкість керівників, задоволені працівники та якість виробленої продукції, яка часто гідно представляє Україну на міжнародній арені», – зазначили в департаменті економічного розвитку Львівської міськради.

230 підприємців Львівщини отримають на розвиток бізнесу 54 млн грн

Жінкам-аграріям на Львівщині дають по 10 тисяч євро: які умови

Мама сина-старости за 1,1 млн грн впорядкує територію біля сільради

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів