Мама сина-старости за 1,1 млн грн впорядкує територію біля сільради

12:59 18 травня 2023 р.

Фото до новини

Бісковицька сільська рада віддала підряд на доброустрій своєї прибудинкової території матері старости трьох сіл Бісковицької громади.

62-річна жінка зареєструвала ФОП лише вісім місяців тому, а вартість робіт за угодою сягає 1,1 млн грн.

Про це стало відомо з порталу електронних закупівель Prozorro, повідомляють Наші гроші Львів, пише Dailylviv.com.

Бісковицька сільська рада Самбірського району Львівської області вирішила впорядкувати прибудинкову територію сільради, а саме: озеленити, встановити лавочки, ліхтарі та смітники, укласти бруківку під пішохідні доріжки та автомобільну стоянку. Вартість робіт оцінена в 1,1 млн грн, що дозволило закупити їх поза процедурою відкритих торгів. Бісковицька сільрада уклала пряму угоду з підрядником – ФОП Рогач Євгенія Миронівна, мешканкою села Воютичі Бісковицької громади. Наразі це перше і єдине державне замовлення підприємиці.

В угоді на доброустрій прибудинкової території Бісковицької сільради підприємиця вказала електронну адресу (nazar1985rogach@gmail.com), що належить її сину Назару Рогачу, який є старостою сіл Воютичі, Заріччя і Язи Бісковицької громади. Ця громада об’єднує 34 села з адміністративним центром у селі Бісковичі.

До 2012 року Назар Рогач також був зареєстрований як фізична особа-підприємець і займався нерегулярними пасажирськими перевезеннями. У 2015-му він балотувався у депутати села Воютичі і вказував, що безробітний.

Львівський чиновник розповів про схеми в «Prozorro»

Змови у «ProZorro» виявить новий інструмент

Водій-футболіст нагодує військових на міжнародних навчаннях за 4 млн грн

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів