Шість локацій Львова, звідки найчастіше забирають авто на арештмайданчик

17:43 19 травня 2023 р.

Фото до новини

У Львові з початку року за неналежне паркування на арештмайданчик евакуювали 3289 автомобілів.

В управлінні безпеки ЛМР назвали топ-6 локацій, як в історичній частині міста, так і поза її межами, звідки евакуатори найчастіше забирають автівки. Це вул. Гавришкевича, вул. Винниченка, пл. Петрушевича, пл. Старий Ринок, вул. Героїв УПА, 80 (зупинка громадського транспорту), вул. Кн.Ольги, 98а,б (велодоріжка) та перехрестя вулиць І.Франка - Козельницька.

У міському управлінні безпеки зазначають, що першочергово на арештмайданчик евакуйовують ті автомобілі, що припарковані з суттєвим порушенням правил дорожнього руху. Зокрема, якщо вони перешкоджають чи унеможливлюють рух іншого транспорту або пішоходів.

Перевірити, чи перебуває авто на арештмайданчику, можна на сайті управління безпеки.  

Для того, щоб повернути евакуйоване авто, власник повинен сплатити 2 тис. 234 грн за послуги евакуатора, ще 140 грн коштує одна доба зберігання авто на майданчику.

Загалом, у цьому році у Львові інспектори з паркування виписали понад  106 тис. штрафів за порушення правил стоянки/зупинки авто на загальну суму 39,6 млн. грн. Станом на 17 травня до міського бюджету вже сплачено 31,2 млн грн.

Кошти зі сплати штрафів за неналежне паркування місто скеровує, зокрема, на потреби наших військових.

Львівська міська рада наполегливо закликає водіїв не паркувати свої авто з порушенням правил дорожнього руху, зокрема, під знаком «зупинка заборонена», «стоянка заборонена», на перехрестях. Хаотичне паркування ускладнює дорожній рух, а також, в умовах воєнного стану, проїзд спецтранспорту, який забезпечує життєдіяльність міста та допомагає Збройним Силам України.

На сайті управління безпеки ЛМР можна перевірити, чи авто перебуває на арештмайданчику: як це зробити

У Львові вилучили на арештмайданчик три мотоцикли однієї марки

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів