Добробут не поділили: ЛМР вважає, що Галінвест обманув її кілька разів

11:30 1 листопада 2022 р.

Фото до новини

Міська влада судиться з ТОВ «СУАП «Галінвест», яке на місці ринку "Добробут" незаконно розпочало будівельні роботи і шукає нових орендарів.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.comЗ центрального львівського ринку «Добробут» більшість підприємців пішли ще минулого року, не витримавши часів пандемії. Торгувати тут залишились лише по периметру території. 

Незважаючи на кримінальне провадження в активній стадії та судові процеси за позовом Львівської міської ради, влітку на «Добробуті» ТОВ «СУАП «Галінвест» незаконно розпочало будівельні роботи і шукає нових орендарів.

У грудні 2020 року скандально відомий реєстратор Солонківської сільської ради М. Живко зареєстрував за ТОВ «СУАП «Галінвест» право користування земельною ділянкою, а в лютому 2022, за день до початку війни, реєстратор Глинянської міської ради А. Марушко зареєструвала право власності на промислово-продовольчий торговий центр, що і стало підставою для звернення до суду

Юридичний департамент ЛМР попереджає потенційних орендарів і можливих бізнес-партнерів СУАП «Галінвест» про те, що:

- Львівська міська рада подала заяву про вчинення злочину (ч.3 ст.358 КК України” - підроблення документів за попередньою змовою групою осіб та ч.3 ст. 365-2 КК України - зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги, що спричинило тяжкі наслідки)

- у Господарському суді Львівської області слухається справа про скасування акту на право користування земельною ділянкою, скасування запису у земельному кадастрі про державну реєстрацію земельної ділянки; скасування державної реєстрації права власності ТзОВ «Галінвест» на нерухоме майно – промислово-продовольчий торговий центр на вул. Стара, 3.

- у рамках кримінального провадження на земельну ділянку та на майно накладено арешт.

Будівельні робити вдалось припинити, натомість судові справи тривають.  

За попередніми підрахунками ця афера завдала місту збитків на пів мільярда гривень.

Ще 30 років тому австрійці планували збудувати тут 5-поверховий готель з автостоянкою. Вони о­бі­ця­ли кош­ти і техні­ку, а Львівсь­ка місь­ка ра­да – надати ді­лян­ку за Опер­ним те­ат­ром і знести 3 бу­дин­ки, які за­ва­жа­ли ре­а­лі­зації про­єк­ту.  Місто свою частину зобов'язань виконало. Забудовник лише збудував фундамент, на якому у 1997 році  облаштували тимчасовий ринок «Добробут». Він мав працювати, допоки інвестор не відновить будівництво готелю. Але торгівля затягнулась на чверть століття.

Крім цього, намагаючись врятувати підприємство від банкрутства, місто передало йому кілька земельних ділянок, аби інвестор нарешті взявся виконувати обіцяне. Та замість цього - на одній із ділянок псевдовласник «Добробуту» Валерій Холодило звів собі приватне житло. Чому псевдо? Бо у юридичному відділі ЛМР наголошують, земля ринку – комунальна, права власності – незаконне і оскаржується в суді.

У вересні цього року на вул. Старій, що позаду ринку «Добробут», демонтували самовільно встановлений паркан. Огорожа перешкоджала руху пішоходів, а також автомобілів екстрених служб. Таке рішення прийняли на засіданнях виконавчого комітету та комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ЛМР. Тепер вулицю ознакували як пішохідну.

Самовільне будівництво родини Брезіцьких біля ринку «Добробут» зупинила ДАБК

У Львові біля ринку "Добробут" затримали патрульного поліціянта-хабарника

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини