15:55 6 червня 2022 р.
У січні-травні поточного року комплекс соціальних послуг з метою працевлаштування отримали 27,1 тис. безробітних, що на 22,2 тис. менше минулорічного показника.
Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.
За аналогічний період увазі клієнтів пропонувалося 14,1 тис. вільних робочих місць, тобто працедавці задекларували на 8,5 тис. менше вакансій, аніж за відповідний період торік.
«За п’ять місяців цього року нам вдалося працевлаштувати 5,9 тис. осіб, – зазначив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк. – Із них майже 5,0 тис. становили безробітні».
Інші – люди, котрі не мали статусу безробітного (не мали право на нього, не хотіли реєструватися як безробітні з різних причин, не подали відповідних документів для офіційної реєстрації і т. д.)
Станом на 1 червня 2022 року на Львівщині в середньому на одне вільне робоче місце претендували 3 особи (торік було 6): допомоги у працевлаштуванні потребували 11,9 тис. безробітних, а у базі вакансій налічувалося 3,5 тис. пропозицій роботи.
Як повідомив Василь Барилюк, в області продовжується робота щодо надання працедавцям компенсації витрат з оплати праці у разі забезпечення роботою вимушено переміщених осіб. Урядова програма діє у період воєнного стану та впродовж 30 календарних днів після його закінчення. Кошти у розмірі 6500 грн надаються упродовж двох місяців з дати прийому ВПО на роботу. Станом на сьогодні 192 фірми подали до служби зайнятості 226 пакетів документів за працевлаштування 390 внутрішньо переміщених осіб. Найбільше заяв надійшло від працедавців Львова, Червонограда, Жидачева і Дрогобича.
926 фірм і компаній Львівщини повідомили про 4,3 тис. вільних робочих місць: ТОР-10
У Львові повідомили, скільки вимушено переміщених осіб стали на військовий облік
Середня зарплата у Львівській області у квітні зменшилася на 7 тис грн: серед вакансій
Заробітна плата понад 20 тис грн: кому пропонують на Львівщині