Комітет ВР рекомендує відтермінувати касові апарати для ФОП

12:30 17 листопада 2020 р.


Фото: uazmi.net

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує прийняти за основу та в цілому законопроект про перенесення термінів набрання чинності норм щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі та послуг.

Про це повідомляє нформаційне управління апарату Верховної Ради України.

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики на своєму засіданні 16 листопада розглянув проект Закону «Про внесення змін до розділу ХХ "Прикінцеві та перехідні положення "Податкового кодексу України та інших законодавчих актів про перенесення термінів набрання чинності норм щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі та послуг» №4313.

Законопроект передбачає внесення таких змін: перенесення до 01.01.2022 року введення положень щодо обов’язкового застосування РРО суб’єктами господарювання, які мають застосовувати РРО з 01.01.2021 року; перенесення до 01.01.2022 року введення положень щодо обов’язкового застосування РРО суб’єктами господарювання, які мають застосовувати РРО з 01.04.2021 року; перенесення до 01.01.2022 року запровадження спеціального порядку розгляду скарг покупців та компенсації частини штрафних санкцій «кешбек».

Під час доопрацювання законопроекту були враховані пропозиції та зауваження народних депутатів, які надійшли до Комітету щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій фізичними особами-платниками єдиного податку. Так, запропоновано:

1) перенести строки набрання чинності нормами щодо застосування РРО та/ або програмних РРО для платників єдиного податку другої – четвертої груп (фізичним особам-підприємцям), крім тих, які здійснюють «ризикові» види діяльності з 1 квітня 2021 року на 1 січня 2022 року;

2) у разі добровільного встановлення та початку застосування РРО та/або програмних РРО платниками єдиного податку другої - четвертої груп (фізичними особами-підприємцями), які не мають обов’язку їх застосовувати з 1 січня 2021 року надати право таким платникам на отримання одноразової грошової допомоги з бюджету;

3) внести зміни до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій фізичними особами-платниками єдиного податку.

За результатами обговорення Комітет прийняв рішення подати на розгляд Верховної Ради доопрацьований проект Закону України за назвою: «Про внесення змін Податкового кодексу України та інших законодавчих актів про перенесення термінів набрання чинності норм щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі та послуг та лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій фізичними особами - платниками єдиного податку» та рекомендувати за наслідками його розгляду в повторному першому читанні прийняти його за основу та в цілому як закон.

Рада відтермінує запровадження касових апаратів для ФОП до 2022 року. Але не для всіх

Підприємці Львова готують масштабний похід на Київ з вимогою не вбивати податками мікробізнес

В Україні розпочався Податковий майдан (відео)
 

dailylviv.com

До теми

19:12 23 січня 2021 р.

У ВР вимагають негайно перевірити Львівгаз через масові штрафи за нібито втручання споживачів у лічильники

Перший заступник голови комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг у Верховній Раді України IX скликання Олексій Кучеренко звернувся до керівництва компанії РГК з пропозицією негайно з'ясувати ситуацію з масовими штрафами у Червонограді Львівської області і провести ретельну перевірку адекватності дій компанії Львівгаз.

Рубрика: Економіка

18:15 23 січня 2021 р.

Львівгаз виправдовується: щороку він виявляє лише плюс-мінус 300 втручань у лічильники

842 тисячі - загальна кількість споживачів АТ "Львівгаз". Щорічно виявляють 0,036% порушень від загальної кількості споживачів, запевняє голова правління АТ "Львівгаз" Тарас Китриш.

Рубрика: Економіка

16:08 23 січня 2021 р.

97% побутових споживачів в Україні будуть шоковані платіжками у лютому, - ексміністр ЖКГ

Населення мало би купувати газ за собівартістю його видобування плюс невелика рентабельність, але для цього треба обмежити апетити монополіста - НАК «Нафтогаз України».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу