IDS продала підприємства з видобування та реалізації мінвод під ТМ Трускавецька

11:41 13 серпня 2021 р.

12 серпня АМКУ надав дозвіл компанії «DRAGON CAPITAL INVESTMENTS LIMITED» на опосередковане набуття контролю щодо низки компаній з видобування та реалізації мінеральних природніх вод під ТМ «Трускавецька».

Про це інформує Антимонопольний комітет,  пише Dailylviv.com.

Продавцем у рамках запланованої концентрації є IDS – українська група компаній, частина міжнародної групи, один із найбільших гравців на ринку мінеральних та питних вод.

«DRAGON CAPITAL INVESTMENTS LIMITED» не має у своєму портфелі аналогічного бізнесу. Відтак, учасники концентрації здійснюють діяльність на різних (несуміжних) товарних ринках.

У Комітеті врахували, що заявлена концентрація здатна покращити конкурентне становище на ринках мінеральних вод. Оскільки частка  IDS зменшиться, а на ринок вийде новий учасник.

З огляду на це АМКУ прийняв рішення, що заявлена концентрація не призведе до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних  ринках. Тому було надано відповідний дозвіл.

У портфелі продавця залишається бізнес з видобування та реалізації мінеральних природніх та питних вод під ТМ «Моршинська», «Миргородська», «BORJOMI», «AQUA LIFE» та «HEMP WATER».

Торгову марку зі Львівщини визнали найдорожчою в Україні. Повний рейтинг брендів

dailylviv.com

До теми

16:35 3 грудня 2021 р.

Гефсиманія - Сафо: 6 грудня Західний апеляційний господарський суд вирішить долю 130 м кв

У церкві “Гефсиманія” розкритикували аргументи підприємства “Сафо”, викладені у відзиві на апеляційну скаргу євангелістів щодо використання спірної ділянки землі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу