Гроші ЄБРР та Швеції підуть на PR Грибовицького сміттєзвалища

12:46 6 грудня 2019 р.

З метою підтримки великого екологічного проекту у найбільшому західноукраїнському місті – Львові – ЄБРР та уряд Швеції розпочали кампанію задля інформування населення та формування громадської думки.

Йдеться про інформаційну кампанія з просування проекту поводження з твердими відходами у Львові; рекультивацію сміттєзвалища в с. Великі Грибовичі для вирішення основної екологічної проблеми міста; залучення інтернет-ресурсів та зацікавлених сторін для формування громадської думки.

По це інформує пресслужба Європейського банку реконструкції і розвитку.

Мешканці Львова та зацікавлені сторони в всій Україні зможуть отримати своєчасну та докладну інформацію про цей проект. В інформаційній кампанії будуть використовуватися спеціалізовані інтернет-ресурси, а також включатимуть публічні заходи, організовані ЄБРР за підтримки уряду Швеції. Трирічна  інформаційна кампанія була розроблена для поширення важливих фактів, цифр та висновків, пов’язаних із реалізацією проекту, повідомляють в ЄБРР.

У червні 2018 року ЄБРР запровадив пакет фінансування на суму до 35 мільйонів євро разом з додатковими внесками від Східноєвропейського партнерства з питань енергоефективності та екології (E5P), найбільший внесок в який робить Європейський Союз (ЄС) та Фонд чистих технологій (CTF), який діє від імені Кліматичних інвестиційних фондів.

Нагадаємо, Європейське екологічне бюро вважає проєкт сміттєзаводу у Львові застарілим.

dailylviv.com

До теми

17:52 5 травня 2021 р.

На Львівщині 92 дітей скористалися реабілітаційними послугами

Станом на 1 квітня 2021 року у Львівській області 37,4 тис. осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю отримали державну соціальну допомогу на загальну суму понад 265,6 млн гривень.

Рубрика: Економіка

17:31 5 травня 2021 р.

У Львові однаково подорожчає проїзд у маршрутках, трамваях і тролейбусах

Вартість проїзду у львівських маршрутках - 10 гривень - уже погодила регіональна філія антимонопольного комітету. Тому в міськраді Львова почали готувати проєкт рішення, який невдовзі розглянуть.

Рубрика: Економіка

15:43 5 травня 2021 р.

Поїзд Чернівці-Львів ходитиме до Луцька. Маршрут

З 6 травня цього року регіональний поїзд № 701/702 Чернівці – Львів курсуватиме до Луцька. Це допоможе розвантажити автошляхи та зменшити затори, які утворилися через обвал автомобільного мосту в селі Гайок на автодорозі Львів – Луцьк.

Рубрика: Економіка

13:10 5 травня 2021 р.

Банк реструктуризував борг Першої приватної броварні

За даними секретаріату з фінансової реструктуризації, Укрексімбанк завершив процедуру фінансової реструктуризації заборгованості ТОВ “Перша приватна броварня” і ПрАТ “Пиво-безалкогольний комбінат “Радомишль”.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу