Фіксована ціна на газ в Україні: скільки часу

19:54 18 червня 2022 р.

Фото до новини

Кабінет Міністрів затвердив постанову, відповідно до якої "Нафтогаз" на час воєнного стану і 6 місяців після його завершення буде постачати природний газ операторам газорозподільних систем за фіксованою ціною.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, пише Dailylviv.com.

"Більшість цих операторів зараз перейшли у власність держави. Рішення уряду — ще один крок до стабільних поставок газу всім споживачам і стабільної роботі нашої газотранспортної системи, - запевняє Денис Шмигаль. - Для забезпечення безперебійних поставок тепла й електроенергії уряд також доручив передати шість ТЕЦ у власність "Нафтогазу". Це дозволить ефективніше витрачати ресурси й управляти цими підприємствами, а також підготувати їх до зими. 

Крім того, уряд пропонує РНБО ввести санкції проти російської компанії «Роснефтегаз», а також афілійованих з нею підприємств, зокрема і компанії «Татойл». Санкції передбачають блокування активів і запобігають виведенню капіталу з України. Держава в прозорий і законний спосіб працює над тим, аби конфіскувати всі активи, пов’язані з державою-агресором".

Нагадаємо, що з 1 травня 2022 року до реєстру клієнтів ГК «Нафтогаз України» включено 8,8 млн українських домогосподарств. Нові клієнти будуть отримувати послуги за однією з найвигідніших цін на ринку — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування).

Споживачі, які раніше отримували природний газ від 17 постачальників під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» і ТОВ «Одесагаз-Постачання» і робили оплати через 104.ua, отримали рахунки за травень від ГК «Нафтогаз України». Укладати додаткові договори не потрібно, адже перехід відбувся автоматично.

Зробіть свій вклад у підтримку України – сплатіть за газ вчасно!

Над підземними сховищами газу на заході України було зафіксовано безпілотні літальні об'єкти

Країни ЄС мусять припинити імпорт нафти й газу з росії: заяв про це замало

З 38 га Грибовицького сміттєзвалища розпочали видобуток газу: кого зігріє

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів