Фармацевтична компанія Roche буде працювати на Львівщині

12:42 1 грудня 2021 р.

Очільник Львівщини Максим Козицький зустрівся з керівництвом компанії Roche, щоб обговорити потенційні напрямки співпраці в галузі охорони здоров’я.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Компанія «Рош» одна з провідних компаній світу у сфері фармацевтики та діагностики, є одним з найбільших виробників біотехнологічних лікарських препаратів для лікування онкологічних, офтальмологічних і аутоімунних захворювань, важких вірусних інфекцій і порушень центральної нервової системи.

Під час зустрічі з керівництвом області, представники компанії запропонували сучасну модель співпраці, за якою найважливішого значення набуває саме результат від лікування пацієнтів. Метод полягає в тому, щоб на першому етапі оцінити стан пацієнта, вивчити його історію хвороби, щоб надалі мати змогу правильно призначити лікування.

У випадку правильного діагностування і в результаті повного одужання людини, держава повністю виплачує компанії кошти, вкладені у процес лікування. Якщо ж методи частково позитивно вплинули на стан здоров’я пацієнта, то лише половину. Коли лікування не дало жодного бажаного ефекту, компанія не отримує жодних коштів. Цей доволі сучасний підхід до співробітництва запропонували сьогодні запровадити на Львівщині.

За словами, генерального директора ТОВ «Рош Україна» Мартіна Вершлана, Львівщина дуже перспективний район для співпраці, адже тут реалізують багато корисних проєктів та ініціатив, які згодом поширюються на всю країну. Він також запевнив про наявність готових напрацювань компанії щодо того, як може діяти ця модель співпраці в області.

Наступного тижня планують створити робочу групу, до складу якої увійдуть представники компанії «РОШ» разом з департаментом охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації. Її мета – визначити напрямки майбутньої співпраці, обговорити механізми можливого фінансування з боку держави запропонованого підходу лікування пацієнтів.

Довідка

Компанія Roche є лідером в області діагностики «in vitro» й гістологічної діагностики онкологічних захворювань, а також піонером в області самоконтролю цукрового діабету. Об'єднання фармацевтичного і діагностичного підрозділів дозволяє Roche бути лідером в області персоналізованої медицини - стратегії, спрямованої на розробку ефективних медичних рішень для пацієнтів, з урахуванням індивідуальних особливостей кожного.

Компанія виробляє сучасні діагностичні засоби та інноваційні лікарські препарати для профілактики, діагностики та лікування серйозних захворювань, роблячи значний внесок у розвиток світової охорони здоров'я. Тридцять препаратів «Рош», в тому числі життєво важливі антибіотики, протималярійні та протипухлинні препарати, включені до переліку основних лікарських

Компанія ODW-Elektrik, яка працює для Volkswagen, збільшує виробництво на Львівщині

10 млн євро інвестицій і обладнання з ЄC: на Львівщині заклали наріжний камінь у будівництво заводу Kreisel

На Львівщині нідерландська компаня Koudijs відкрила завод з виробництва мінерально-вітамінних добавок

Німецька компанія Eberspächer хоче відкрити виробництво у Львові. Мер запропонував три локації

На Львівщині відкриють завод, який годуватиме тварин кормовими добавками

 

dailylviv.com

До теми

23:00 21 січня 2022 р.

Мер Львова запропонував будувати патронний завод у Львові

Сьогодні у Львові, у приміщенні Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, відбулась підсумкова нарада Укроборонпрому за минулий рік. Як зазначило керівництво Концерну, торік виготовлення продукції зросло на 24% або на 7,6 млрд грн, порівняно з 2020 роком.

Рубрика: Економіка

20:45 21 січня 2022 р.

Поліція за мільйон гривень наглядатиме за охоронцями Львівводоканалу

Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» уклало угоду з Управлінням поліції охорони у Львівській області на «здійснення контролю за порядком несення служби персоналом охорони».

Рубрика: Економіка

17:28 21 січня 2022 р.

Встановлення місцевих податків і зборів у компетенції ДРС - не судів

Лише Державна регуляторна служба України може висловлювати позицію щодо віднесення акта чи іншого документа органів місцевого самоврядування до категорії регуляторного акта.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу