10 млн євро інвестицій і обладнання з ЄC: на Львівщині заклали наріжний камінь у будівництво заводу Kreisel

15:34 12 серпня 2021 р.

Сьогодні, 12 серпня, на Львівщині заклали наріжний камінь для будівництва заводу з виробництва сухих будівельних сумішей німецької компанії «Крайзель». Завод збудують на території Щирецької громади, в селі Піски.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Майбутнє виробництво на Львівщині стане продовженням діяльності в Україні одного з провідних європейських виробників будівельних матеріалів. Перший такий завод звели 13 років тому у Фастові, що на Київщині. Він вже є постачальником продукції на ринки України, Молдови та Грузії, а за останні 3,5 роки німецькі інвестори у нього вклали 5 мільйонів євро.

В урочистому закладанні каменю сьогодні взяв участь голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

"Залучення інвестицій та економічний розвиток регіону, створення робочих місць та інновації - все це важливі пріоритети для Львівщини на найближчі 6 років, які визначені нинішньою обласною стратегією. Сьогодні ми закладаємо наріжний камінь для нового заводу будівельних сумішей. І я дякую німецьким партнерам, за те, що вибрали Львівщину. В Україні активно триває програма «Велике будівництво», тому новий завод на території саме нашої області стане ще одним інфраструктурним об’єктом, який, я впевнений, успішно розвиватиме регіон та дозволить залучати нових партнерів до співпраці", - зазначив очільник Львівщини.

Також учасниками заходу стали: голова правління Німецько-Української промислово-торговельної палати Александер Маркус, директор регіону Східна Європа Концерну FIXITGRUPPE Міхаель Краус, представники компанії «Крайзель», зокрема її генеральний директор Андрій Бойко та голова Щирецької громади Олег Василишин.

 «Сьогодні ми закладаємо перший камінь будівництва нового заводу «Крейзель» на Львівщині. Після Революції Гідності ваша країна зробила вибір на користь демократичних цінностей і пішла європейським шляхом розвитку. Тому наш Концерн вирішив орієнтуватись на ринок України, як на один з ключових ринків для співпраці. Ми провели ретельну оцінку усіх регіонів і свідомо стали на користь Західної України для розташування нашого другого заводу. Це рішення було правильним, адже ми отримали підтримку, як від області, так і від органів місцевого самоврядування, змогли знайти земельну ділянку під будівництво заводу », - каже Міхаель Краус.

За словами пана Крауса, технології виробництва будуть відповідати найсучаснішим стандартам, що дозволить забезпечити клієнтів компанії матеріалами найвищої якості.

Здати об’єкт в експлуатацію планують у 2023 році. Інвестиційний вклад в будівництво складає понад 10 млн євро. Усе обладнання та сучасну техніку завезуть з Європи. Потужність виробництва дорівнюватиме 170 тис. тонн на рік. У планах створити на заводі від 50 нових робочих місць.

dailylviv.com

До теми

10:16 27 листопада 2021 р.

Відповідатимуть персонально: назвали установи Львівщини, керівники яких не уклали угоди на газ по 16,8 грн/куб. м

До 1 грудня бюджетні установи повинні укласти угоди на постачання природного газу з новим постачальником ТзОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», який передбачив ціну природного газу на рівні 16,8 грн/куб. м. ​

Рубрика: Економіка

22:12 26 листопада 2021 р.

Завершили ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів на ділянці в селі Грабово

Ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів розпочато у 2019 році, найбільш масштабні роботи виконано у 2020-2021 роках, та відремонтовано 19 км цієї дороги.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу