Директором «Львівавтодору» призначили Єстеферову

11:40 22 січня 2020 р.

  • 0

Директором ЛКП «Львівавтодор» призначили Оксану Єстеферову, яка досі виконувала обов’язки директора цього підприємства.

Про це, як повідомили в середу, 22 січня, у Львівській міськраді, розповів під час апаратної наради міський голова Львова Андрій Садовий, котрий зазначив: «Цього року стоять мега-завдання перед підприємством. З районами треба поремонтувати 50 доріг».

Оксана Єстеферова народилася 1972 року в Херсонській області. У 1994 році закінчила Херсонській Індустріальний інститут, здобувши кваліфікацію спеціаліста інженера-технолога.

Трудову діяльність розпочала у 2001 році на посаді контролера якості на трикотажній фабриці «Топаз». До переходу на роботу у «Львівавтодор» працювала керівником проектів та програм компанії з іноземними інвестиціями «Procter & Gamble».

З грудня 2018 року – заступник директора з економічних питань ЛКП «Львівавтодор». Зі січня 2019 року – в.о. директора ЛКП «Львівавтодор».

Як інформував «Щоденний Львів», очільником «Львівелектротрансу» призначили Андрія Свища, який до цього часу виконував обов’язки директора цього комунального підприємства.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:26 20 лютого 2020 р.

Департаменту ЛМР дозволили автоматично продовжувати договорів оренди землі

Сьогодні, 20 лютого, на позачерговому засіданні сесії Львівської міської ради депутати підтримали ухвалу, що стосується розмежування повноважень департаменту містобудування та має на меті спрощення адміністративних процедур під час оформлення документів на землекористування.

Рубрика: Економіка

18:24 19 лютого 2020 р.

В «АТБ» зарплата – 14 000 гривень, в «Близенько» – 4200, – ЛМР

У департаменті економічного розвитку ЛМР проаналізували сплату ПДФО найбільшими львівськими супермаркетами. Відтак, як зазначила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич, торік більшість власників мереж магазинів забезпечили своїх працівників гідною заробітною платнею.

Рубрика: Економіка

12:45 19 лютого 2020 р.

У Львівській ОДА оголосили конкурс інвестпроєктів

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації розпочинає в межах реалізації «Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області» конкурс інвестиційних проектів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу