«Львівелектротранс» отримав нового директора

11:20 22 січня 2020 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Очільником «Львівелектротрансу» призначили Андрія Свища, який до цього часу виконував обов’язки директора цього комунального підприємства.

Про це, як повідомили в середу, 22 січня, у Львівській міськраді розповіли сьогодні на апаратній нараді міський голова Львова Андрій Садовий, котрий пояснив: «Андрій Михайлович показав дуже якісну роботу. Я приємно вражений. Колектив починає злагоджено працювати».
Андрій Свищо народився 1979 року у Львові. Його освіта – вища економічна, спеціальність – «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

Як інформував «ЩЛ», Оксана Куманська-Нор стала начальницею юридичного управління апарату Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:26 20 лютого 2020 р.

Департаменту ЛМР дозволили автоматично продовжувати договорів оренди землі

Сьогодні, 20 лютого, на позачерговому засіданні сесії Львівської міської ради депутати підтримали ухвалу, що стосується розмежування повноважень департаменту містобудування та має на меті спрощення адміністративних процедур під час оформлення документів на землекористування.

Рубрика: Економіка

18:24 19 лютого 2020 р.

В «АТБ» зарплата – 14 000 гривень, в «Близенько» – 4200, – ЛМР

У департаменті економічного розвитку ЛМР проаналізували сплату ПДФО найбільшими львівськими супермаркетами. Відтак, як зазначила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич, торік більшість власників мереж магазинів забезпечили своїх працівників гідною заробітною платнею.

Рубрика: Економіка

12:45 19 лютого 2020 р.

У Львівській ОДА оголосили конкурс інвестпроєктів

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації розпочинає в межах реалізації «Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області» конкурс інвестиційних проектів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу