Депутати від ЄС лобіюють приватизацію восьми ділянок Під Голоском, біля озера Стосіка: кому персонально (відео)

14:21 11 липня 2021 р.

Депутати Львівської міської ради під час засідання 9 липня зробили дві спроби із передачі у власність восьми земельних ділянок в 6-му Заозерному провулку.

Під час першого голосування ухвала не була прийнята, її підтримали 43 депутати. А під кінець засідання депутат Львівської міської ради від «Європейської солідарності» Юрій Ломага висунув пропозицію переголосувати це питання. Його ідею щодо переголосування підтримало 45 депутатів. Втім під час повторного голосування ухвалу підтримали ще менше депутатів – 39.

Про це повідомляють Наші гроші.Львів, пише Dailylviv.

Рішення підтримали 22 депутати від «Європейської солідарності», а також чотири депутати «Голосу», семеро – ВАРТА, п’ятеро – «Свободи» (включно із секретарем ради Маркіяном Лопачаком). Несподівано за проголосувала і одна депутатка від «Самопомочі» – Любов Давидович.

У проєкті ухвали йшлося про видачу ділянок восьми жителям для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка). Вони розташовані поблизу водойми, яку місцеві називають ставом Стосіка, а також біля житлового комплексу «Білий Шоколад».

Найбільшу ділянку площею 0,1 га мала отримати Тетяна Барщовська, ще сім ділянок по 0,09 га − Мар’яна Похорукова, Любов Сердюк, Наталія Лебединська, Іван Похоруков, Михайло Куциняк, Йосиф Мисло та Василь Коцик.

При цьому ці ділянки мають бути призначені для потреб жителів району Під Голоском. Цю інформацію редакції «Наші гроші. Львів» підтвердила мешканка району, учасниця робочої групи з вирішення проблемних питань у районі Під Голоском Людмила Федяй. За її словами, ця площа мала бути компенсована як територія для громадських потреб.

«Це наразі напрацювання. Йшлося про те, що ці резервні землі можуть бути переведені або в рекреацію, або в громадську зону», − розповіла Людмила Федяй. Як повідомила вона, наступна зустріч робочої групи повинна бути в понеділок, 12 липня.

У пояснювальній записці до ухвали було вказано, що «земельні ділянки є вільними від забудови та можуть бути реалізовані на земельних торгах».

Відповідно до плану зонування, вісім ділянок розташовані одразу в кількох зонах. Це і зона змішаної малоповерхової та багатоповерхової забудови, і садибна житлова забудова. А також громадська територія та зона малоповерхової квартирної житлової забудови.

Нагадаємо, район Під Голоском належить до найбільш проблемних районів міста. У травні 2020 року виконавчий комітет запровадив там мораторій на нове будівництво, зокрема, через відсутність громадської інфраструктури. Тут працює робоча група з вирішення проблемних питань, яку в червні цього року оновили.

Козловський закликав підтримати забудовників біля озера Стосіка, депутати відмовились

Озера - Левандівське, Піскові, Стосіка: у Львові планують облаштувати сім водних об'єктів

Трансляція сесії Львівської міськради обірвалася, коли депутати дійшли до автостоянки на Левандівці


Відео:

dailylviv.com

До теми

11:09 25 жовтня 2021 р.

Новий сезон: після саудитів Львівщина готується до туристів з Бахрейну

Управління туризму та курортів Львівської ОДА спільно із курортними громадами організувало промоційний тур для одного з керівників туристичної компанії «Traveller Gate» із Королівства Бахрейн.

Рубрика: Економіка

12:07 24 жовтня 2021 р.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департамент дорожнього господарства Львівської ОДА запланував ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт становить 4,13 млрд гривень.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу