Козловський закликав підтримати забудовників біля озера Стосіка, депутати відмовились

18:17 5 березня 2020 р.

Михайло Лишак

Михайло Лишак
Фото: Михайло Лишак

Депутати Львівської міської ради не підтримали зміни до детального плану території (ДПТ) в районі Під Голоско, якими передбачалося будівництво багатоповерхівок біля ставу Стосіка. За таке рішення проголосував 31 депутат із необхідних 32.

Про це інформує Zaxid.net.

Зміни до ДПТ передбачали будівництво 6-поверхових будинків на вулиці Замарстинівській вздовж струмка, який з’єднує став Стосіка із меншою водоймою. Житлове будівництво тут ні генпланом міста, ні зонуванням не дозволено. Щоб збудувати житло на цій ділянці, детальним планом мали змінити зонування цієї території із рекреаційної і торговельної -- на житлову.

Нагадаємо, 28 січня Михайло Лишак зареєстрував у Львівській міськраді петицію "Збереження рекреації на вулиці Замарстинівській шляхом створення парку з включенням озера Стосіка й рекреації в зоні Р-3, яка була охоплена змінами в ДПТ «Під Голоском» (зміна 6)". Петиція вимагає не вносити зміни до Детального плану території мікрорайону Голоско, які передбачають знищення озера Стосіка та будівництво нового житлового комплексу.

За кілька днів петицію підписало 509 людей з 500 необхідних для розгляду на сесії ЛМР.

Як писав "Щоденний Львів" з посиланням на Михайла Лишака, 13 лютого, з'явився кадастровий номер ділянки з озером Стосіка на вулиці Замарстинівській у Львові.

Учора, 4 березня, депутат Сергій Івах, який є секретарем комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища ЛМР рекомендував підтримати петицію як перший етап затвердження майбутньої рекреаційної зони: «Моя пропозиція - підтримати цю електронну петицію. Електронна петиція може бути врахована при розробці детального плану території. Тому ми сьогодні цим закладем свої наміри саме так її зберегти».

Але додав, що межі рекреаційної зони слід погодити із власниками земельних ділянок.

Сьогодні під час розгляду цього питання на сесії ЛМР депутат від БПП Григорій Козловський заявив, що відстань від озера до ділянки майбутньої забудови – більше кілометра. Відтак він закликав колег підтримати забудовників. Однак депутатам не вистачило одного голосу, щоб погодити це питання: «за» проголосував лише 31 депутат з 32 необхідних.

Депутати ЛМР також підтримали петицію про створення парку з включенням озера Стосіка, яка набрала 500 голосів львів'ян усього за 4 дні.

«Мета нашої петиції зберегти зону озеленення мікрорайону Голоско; створити паркову зону, що охопить існуючу рекреацію та діюче озеро Стосіка; визначити правовий статус озера, повернути його на баланс громади Львова; створити інноваційний громадський простір, облагородити його, зберегти унікальну флору і фауну», – йдеться у тексті е-петиції, яку підтримали 50 депутатів.

Біля озера Стосіка розташовані ще дві земельні ділянки, які місто планувало продати з аукціону.

Зміни до ДПТ передбачали будівництво 6-поверхових будинків на вул. Замарстинівській вздовж струмка, який з’єднує став Стосіка із меншою водоймою.
https://zaxid.net/news/

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини