Протизаконний ремонт приміщення навпроти вікон міського голови Львова, - ЛМР

14:34 24 вересня 2021 р.

Фото до новини

Чиновниця з ЛМР закликала невідомих їй власників приміщення на площі Ринок, 37-38 зупинити роботи без дозвільних документів. Інакше ЛМР звернеться в ДІАМ (архбудконтроль) та у поліцію щодо порушення справи за проведення робіт на об'єкті культурної спадщини.

За словами керуючої справами виконкому Наталії Алєксєєвої, виявлено, що на пл. Ринок, 37-38 розпочались роботи на пам’ятці архітектури без погоджень з управлінням охорони історичного середовища. Відтак, власників приміщення закликають зупинити роботи, надати публічно всі документи щодо планованих робіт.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Площа Ринок, 37-38 - свавільно без дозвільних документів, проєкту чи погоджень управління історичного середовища розпочали реконструкцію на пам'ятці архітектури.

Зі своєї сторони, реагуємо згідно з законом:

- складаємо акт про порушення, накладемо фінансові санкції. Розглянемо на найближчому засіданні адмінкомісії;

- видаємо припис про усунення порушень (виготовлення проекту, погодження його відповідно до вимог законодавства та відновлення пам'ятки);

- звертаємось у новостворену ДІАМ (архбудконтроль) та у поліцію щодо порушення справи за проведення робіт на об'єкті культурної спадщини.

Закликаю власників приміщення зупинити роботи, надати публічно всі документи щодо планованих робіт та докласти зусиль, щоб максимально зберегти нашу спадщину», - зазначила Наталія Алєксєєва.

 

Як перевірити забудовника за допомогою відкритих даних

Ексміський голова Самбора лягав під трактор: захищав самовільну каналізаційну врізку своєї фірми (відео)

ДІАМ замість ДАБІ: незаконна забудова в Україні не зникне

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини