Через дії уряду міста Львівщини втратять 147 мільйонів

15:17 11 грудня 2019 р.

Кабінет міністрів вніс зміни до розпорядження №500-р від 10 липня 2019 року і змінив розподіл субвенції між місцевими бюджетами на соціально-економічний розвиток, зменшивши її загальний обсяг на 1,7 млрд гривень. Через це міста Львівської області втратять понад 147 мільйонів гривень.

По це інформує пресслужба Львівського РВ Асоціації міст України.

Як зазначила консультант з бюджетних питань Офісу реформ у Львівському регіональному відділенні Асоціації міст України Ярослава Пишник, фактично містам Львівщини виділено лише 35,4% коштів від передбачених розпорядженням №500-р. попереднього уряду. 

За її словами, новим розпорядженням Кабінету міністрів взагалі не передбачені кошти субвенції Сокалю, Сколе, Соснівці, Мостиськам, Ходорову, Радехову та Бібрці. Місту Винники визначено лише 1,4 млн. грн із передбачених 13,млн. грн або 10,4%,  а м. Стебнику – 1,5 млн. грн із передбачених 16,7 млн. грн. Крім цього, по окремих містах кошти виділено на районні бюджети, отже їх буде розподіляти районна влада.

- Унесення таких змін наприкінці року, коли органи місцевого самоврядування виконали певний обсяг робіт, отримали акти виконаних робіт і не можуть за них розрахуватись, неприпустимо, адже  це ляже великим тягарем на бюджети громад у 2020 році, – зазначила Ярослава Пишник.

За її словами, Асоціація міст України звернулася до Комітету Верховної Ради України з питань бюджету з проханням не погоджувати, запропоновані Урядом зміни щодо розподілу субвенції на соціально-економічний розвиток та залишити розподіл у попередній редакції.

  

dailylviv.com

До теми

12:06 18 травня 2021 р.

Санаторій у Трускавці переплатить за курятину понад 100 тисяч гривень

Спеціалізований трускавецький санаторій «Батьківщина», що підпорядковується Міністерству соціальної політики, закупив курятину за цінами, що на чверть вищі ринкових.

Рубрика: Економіка

11:20 18 травня 2021 р.

Львівщина найбільше експортує дві послуги

Зовнішня торгівля послугами Львівської області у січні–березні 2021 року. У січні–березні 2021 року експорт послуг підприємств Львівської області становив 185,7 млн.дол. США, імпорт –19,6 млн.дол. США.

Рубрика: Економіка

10:32 18 травня 2021 р.

Сім садових господарств Львівщини отримають компенсацію від держави

Учора, 17 травня, в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації розглянуто документи від 7 суб’єктів господарювання та визначено попередні обсяги компенсації за напрямами придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур, винограду та хмелю, а також проведення робіт та придбання матеріалів для спорудження шпалер і встановлення систем краплинного зрошення.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу