19 міських голів Львівщини поставили три вимоги Кабміну

16:39 30 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: portal.lviv.ua

Сьогодні, 30 жовтня, 19 міських голів з Львівщини разом з виконавчим директором Львівського регіонального відділення Асоціації міст України Василем Абаімовим провели під Кабінетом Міністром акцію з рядом вимог.

Про це інформує пресслужба Офісу реформ у Львівському РВ АМУ.

Зокрема, міські голови вимагають зберегти для місцевих бюджетів акцизний податок з пального, розблокувати виділення 2.5 млрд грн субвенції на соціально-економічний розвиток та зберегти фінансове забезпечення децентралізаційної реформи.

Рішення про акцію протесту міські голови прийняли в приміщенні Львівського регіонального відділення Асоціації міст України під час зустрічі з народними депутатами від Львівщини.   

Як розповів виконавчий директор Львівського РВ АМУ Василь Абаімов, підтримали міських голів у Києві ряд народних обранців від Львівщини. Зокрема, Павло Бакунець, Андрій Кіт, Галина Васильченко, Михайло Бондар, Тарас Батенко, Ярослав Рущишин, представник Кабінету міністрів у Верховній Раді  Ірина Верещук. 

За словами Василя Абаімова, до міських голів вийшов представник департаменту комунікацій Кабінету міністрів Михайло Шевченко, якому він вручив персонально вимоги міських голів від Львівщини. Тепер міські голови чекають реакції на свої вимоги від прем’єр-міністра. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:26 3 квітня 2020 р.

Жительці Львівщини за незаконну видачу виборчих бюлетенів загрожує в'язниця

Ідеться про 32-річну жительку с.Мельнич Жидачівського району, яку правоохоронці підозрюють у злочинах проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина під час виборів до Верховної Ради України у 2019 році.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу