Було-стало: як відремонтували прикордонну дорогу Яворів-Грушів

16:28 17 грудня 2020 р.

За кошти польського кредиту відремонтовано автомобільну дорогу Т-14-20 Яворів-Грушів, завдовжки 19,5 км, капітальний ремонт якої розпочали у серпні поточного року.

Про це інформує служба автомобільних доріг Львівщини, пише DailyLviv.

"У 2020 році нам вдалося "вивести зі стану багаторічного спокою" два мегапроекти. Це так званий "польський кредит" і грантову програму транскордонного співробітництва "Польща - Білорусь - Україна 2014 - 2020". Зокрема, щодо "польського кредиту" варто наголосити, що процедура розпочата у 2015 році, але лише у 2020 році нам вдалося перейти до активної фази реалізації цього проєкту." - коментує Іра Мазярко, начальник відділу стратегічного розвитку, інвестиційних проєктів Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Автомобільна дорога Яворів-Грушів має важливе соціальне значення, оскільки веде до міжнародного пункту пропуску «Грушів – Будомєж».

Пункт пропуску «Грушів-Будомєж» є одним із восьми автомобільних КПП, які наразі діють на українсько-польському кордоні. Цей пункт пропуску слугує «запасним варіантом» при великих чергах на КПП «Краковець» або «Рава-Руська», але через жахливий стан дороги Т-14-20 його не часто використовували.

Тут, за інформацією служби, розширили проїзну частину, влаштували 18,5 км нижнього шару асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім укріпленням основи із щебенево-піщаної суміші та 9 км - верхнього шару. В межах населених пунктів влаштовані тротуари та зовнішнє освітлення.

На маршруті також планують відремонтувати три штучні споруди. На мості через річку Ретичів тривають ремонтно-будівельні роботи.

Ремонтні роботи виконує підрядна організація "DROG-BUD Sp. z o.o".

Нагадаємо, на Львівщині розпочинають ремонт доріг і ПП на кордоні. Польща кредитує.

На Львівщині чотири прикордонні дороги збудують за польські гроші.

Полякам, які розбудовуватимуть ПП на західному кордоні України, хочуть дати пільгу.

dailylviv.com

До теми

12:44 8 серпня 2022 р.

Львів отримав 40 тонн гуманітарної допомоги від Об'єднаних Арабських Еміратів

Наприкінці минулого тижня команда Інституту міста отримала гуманітарну допомогу від Об’єднаних Арабських Еміратів, зокрема засоби догляду та гігієни для дітей і дорослих. Продукцію розподілять між прихистками для вимушено переміщених українців.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу