Полякам, які розбудовуватимуть ПП на західному кордоні України, хочуть дати пільгу

15:33 19 серпня 2020 р.

Сьогодні, 19 серпня, уряд запропонував звільнити від сплати ПДВ товари і послуги, які польські підрядники скеровують для розбудови іінфраструктури пунктів пропуску західного регіону України.

Про це інформує Урядовий портал.

"Кабінет Міністрів пропонує звільнити від сплати ПДВ операції з постачання товарів/послуг на митній території України, які здійснюються безпосередньо польськими підрядниками та їхными представництвами в Україні відповідно до контрактів, укладених для реалізації проектів з розбудови та облаштування підрозділів охорони державного кордону, міжнародних автомобільних пунктів пропуску, проектів з будівництва, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг західного регіону в рамках реалізації Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги від 09.09.2015, ратифікованого Законом України «Про ратифікацію Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги».

Відповідне рішення зафіксоване у проекті Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість з окремих операцій на період реалізації Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги та інших питань державного боргу», який був підтриманий на засіданні Уряду 19 серпня 2020 року.

У тексті проекту йдеться, що застосування нульової ставки ПДВ тимчасове і діятиме лише на період реалізації Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги від 09.09.2015.

Це дасть поштовх активізації співпраці між Україною та Республікою Польща й дозволить розблокувати реалізацію проектів розбудови інфраструктури пунктів пропуску західного регіону України.

На Львівщині розпочинають ремонт доріг і ПП на кордоні. Польща кредитує.

Уряд зменшив вартість віз у чотири рази заради іноземних туристів.

 
dailylviv.com

До теми

08:53 25 січня 2022 р.

Львівтеплоенерго роз'яснило, чому мешканці повинні платити більше: абоненти обурені (відео)

З 1 грудня 2021 р змінено порядок розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі послуг з постачання теплової енергії та гарячої води. Ці зміни відображено окремими рядками у квитанціях до оплати за послуги з постачання тепла і гарячої води.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу