Антирейтинг найбільших перевізників-штрафників у Львові: за скаргами мешканців і перевірками на маршрутах

11:09 1 грудня 2021 р.

Фото до новини

З початку цього року на міських автоперевізників складено 457 актів про накладання штрафних санкцій на загальну суму 776 900 грн. На сьогодні сплачено тільки 3 штрафи на суму 5100 грн: 2 - ЛК АТП №1 та 1 - ТзОВ «Успіх БМ».

Заборгованість складає 771800 грн. Відтак, місто звернулось до суду, аби зобов’язати перевізників відшкодувати кошти.

Про це поінформували в управлінні транспорту ЛМР, пише Dailylviv.com.

Серед найбільших штрафників - ТзОВ «Фіакр Львів» - 163 акти, та ТзОВ «Міра і К» - 161 акт. Ще 116 порушення зафіксовано у ПАТ «ЛАТП 14630». 11 актів складено на ТзОВ «Успіх БМ» та 6- на ЛК АТП №1.

За інформацією управління транспорту, акти складають на основі звітів ЛКП «Львівавтодор», скарг мешканців та перевірок на маршрутах. Найчастіші порушення – це випуск на лінію недостатньої кількість автобусів та невиконання вечірніх рейсів, відповідно до розкладу руху.

«Розмір штрафу фіксований і складає 1700 грн. Загальна сума, яку недоотримав бюджет, є значною, тож не було іншого виходу, як звернутися до суду. Справа щодо стягнення коштів з підприємств-перевізників зараз перебуває на розгляді в Господарському суді Львівської області»,- зазначив начальник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.

Замінити перевізників та автобуси на маршрутах 13 і 23 у Львові: львів'яни скерували петицію в мерію

Назвали найбільших перевізників-штрафників у Львові

Назвали головних перевізників-штрафників у Львові

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини